Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w203 roolilint
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Katki, vaja uut.
56311001
(06-01-2017, 09:58 AM)killer666 Kirjutas: [ -> ]Katki, vaja uut.
56311001

Neid on vähemalt kolme eri tüüpi. Vaja detaili koodi.

Ma igatahes Skoda oma suutsin korda teha. Õnneks rebenes üsna algusest ja jootsin uuesti kinni ja hakkas toimima. 300 kokku hoitud nigu niuhti Smile
(06-01-2017, 03:32 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Ma igatahes Skoda oma suutsin korda teha. Õnneks rebenes üsna algusest ja jootsin uuesti kinni ja hakkas toimima. 300 kokku hoitud nigu niuhti Smile

Piilusin ka sinna sisse. Kusjuures sees olid valged lammutuse kirjad peal, seega keegi juba vahetanud seda.

See kilejuhe aga eriti kuuma ei kannata, mul läks mingi kolm katset ennem kui õnnestus kokku joota. Panin mingi 5cm kilejuhet üksteise peale ja liimiin kahepoolse teibiga kokku. Siis jootsin otsa kokku.
(07-01-2017, 05:17 PM)killer666 Kirjutas: [ -> ]
(06-01-2017, 03:32 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Ma igatahes Skoda oma suutsin korda teha. Õnneks rebenes üsna algusest ja jootsin uuesti kinni ja hakkas toimima. 300 kokku hoitud nigu niuhti Smile

Piilusin ka sinna sisse. Kusjuures sees olid valged lammutuse kirjad peal, seega keegi juba vahetanud seda.

See kilejuhe aga eriti kuuma ei kannata, mul läks mingi kolm katset ennem kui õnnestus kokku joota. Panin mingi 5cm kilejuhet üksteise peale ja liimiin kahepoolse teibiga kokku. Siis jootsin otsa kokku.

Hakkas toimima? Tahab ka vist arvutiga veateate kustutamist ka? Skoda igatahes tahtis.
No nupud toimivad, aga bagile ei hakanud igaksjuhuks juhtmeid taha panema kuna akuklemm oli parasjagu peal. Tuli niikuinii ilma diagnostikata ära ei kustu