Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Otsin autot w124
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Otsin autot ja uut omanikku. Valge Mercedes-Benz w124 nr 395TCN.
Igasugune info tel.56391193 või merit.kasak@mail.ee
Uus omanik ei kirjuta ümber?

Sellisel juhul mine ARKi, võta ostu-müügileping kaasa ja teata võõrandamisest, kirjutavad teise inimese nimele masina ümber.
Kui on jamasid uue omaniku trahvidega, siis selleks on ppa@politsei.ee.

(29-12-2016, 09:01 PM)Treiku Kirjutas: [ -> ]Uus omanik ei kirjuta ümber?

Sellisel juhul mine ARKi, võta ostu-müügileping kaasa ja teata võõrandamisest, kirjutavad teise inimese nimele masina ümber.
Kui on jamasid uue omaniku trahvidega, siis selleks on ppa@politsei.ee.
variant on ka ajutiselt registrist kustutada,mida ma just ka tegin,müüsin ühe auto ja tegelane lubas nädala pärast ümber vormistdada,tuhkagi.mnt.ee ja kustutasin ajutiselt registrist.lihtne

(31-12-2016, 12:16 PM)arcar Kirjutas: [ -> ]
(29-12-2016, 09:01 PM)Treiku Kirjutas: [ -> ]Uus omanik ei kirjuta ümber?

Sellisel juhul mine ARKi, võta ostu-müügileping kaasa ja teata võõrandamisest, kirjutavad teise inimese nimele masina ümber.
Kui on jamasid uue omaniku trahvidega, siis selleks on ppa@politsei.ee.
variant on ka ajutiselt registrist kustutada,mida ma just ka tegin,müüsin ühe auto ja tegelane lubas nädala pärast ümber vormistdada,tuhkagi.mnt.ee ja kustutasin ajutiselt registrist.lihtne

mina aga ei müü kunagi enda nimel autot . autot kätte peale vormistamist ainul. peale jääb kogu eluks sinu nimele ja mingit võõrandamised ega kustutamised ei aita. mul läks väga väga kalliks enda nimelt neid kustutada
Selle jaoks on ostu-müügi leping. (Kahes eksemplaris, üks peab sulle jääma)Kohe peale allakirjutamist on omandiõigus üleläinud ja auto uue omaniku oma ja vastutada.
See mis on maanteameti lehel, on teisejärguline.
Leping loeb.
Või siis maanteeameti online regamine, pass tuleb nädalapärast postkasti.
(31-12-2016, 03:09 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Selle jaoks on ostu-müügi leping. (Kahes eksemplaris, üks peab sulle jääma)Kohe peale allakirjutamist on omandiõigus üleläinud ja auto uue omaniku oma ja vastutada.
See mis on maanteameti lehel, on teisejärguline.
Leping loeb.
Või siis maanteeameti online regamine, pass tuleb nädalapärast postkasti.

enne kui ostja vormistab enda nimele , see auto jääb sinu nimel nagunii .
uut aastat kõigile !!!
Veelkord ei. Leping loeb. Allakirjuramise hetkest on auto läinud.
See mis on registris ei loe.
Lepingaga ikka! Mina olen isegi kolmes eksemlaris teind! Kaks tukki endale jatnud.
Kirjutan siis vähe pikemalt. Auto sai müüdud 2013a ümber ei kirjutatud ja müüdi edasi.Auto oli minu elukaaslase oma,aga minu nimel. Tema kätte sai ka leping (ost/müük) kuid seda nüüdseks enam pole. Kadunud. Ajutiselt on juba arvelt maas. Kuid minuni jõudis juba jutt et varuosade pähe on autot müüdud. Ehk siis laiali lammutatud. Lihtsalt postitasin siia ka et ehk leidub uus omanik just sel lehel. Oleks hea kui saaks siis numbrid ja dok.tagasi.
(01-01-2017, 04:03 PM)merit1996 Kirjutas: [ -> ]Kirjutan siis vähe pikemalt. Auto sai müüdud 2013a ümber ei kirjutatud ja müüdi edasi.Auto oli minu elukaaslase oma,aga minu nimel. Tema kätte sai ka leping (ost/müük) kuid seda nüüdseks enam pole. Kadunud. Ajutiselt on juba arvelt maas. Kuid minuni jõudis juba jutt et varuosade pähe on autot müüdud. Ehk siis laiali lammutatud. Lihtsalt postitasin siia ka et ehk leidub uus omanik just sel lehel. Oleks hea kui saaks siis numbrid ja dok.tagasi.
mis neid numbrit ja dokumendid sulle annavad ?
kui keret pole enam ei saa seda autot arvelt maha võtta.
www.mnt.ee leiad rohkem infot

Numbrid annavad selle, et keegi ei saa valede numbrite pähe mingisuguseid lollusi teha.
(02-01-2017, 12:51 PM)Eero_S Kirjutas: [ -> ]Numbrid annavad selle, et keegi ei saa valede numbrite pähe mingisuguseid lollusi teha.

mul näiteks juba mitukümend w124 numbreid garaazis vedelemas ja nendega kahjuks pole midagi teha