Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: tahmafiltrid(FAP)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kui kellelgi on probleemiks tahmafilter ja nõuab väljavahetamist siis ehk saan aidata.
Kuna käin tihti Poola vahet siis leidsin sealt tehase kes neid toodab,kui kellelegi huvi pakub siis kirjutage mulle ehk saan aidata.
Minu Crafte/sprinterr bussile maksis näiteks 340 eurot.....
Toodetakse väga paljudele auto markidele.
(19-12-2016, 12:40 AM)madis71 Kirjutas: [ -> ]Kui kellelgi on probleemiks tahmafilter ja nõuab väljavahetamist siis ehk saan aidata.
Kuna käin tihti Poola vahet siis leidsin sealt tehase kes neid toodab,kui kellelegi huvi pakub siis kirjutage mulle ehk saan aidata.
Minu Crafte/sprinterr bussile maksis näiteks 340 eurot.....
Toodetakse väga paljudele auto markidele.
Mina eemaldasin selle mõtetu juüpi täielikult,lasin ära chippida ja ülevaatuselt läks puhtalt läbi ! chippimine maksis mingi 300 äkki ! Kuni obd-d taha ei ühendata ülevaatusel ei tohiks probleeme tekkida,kui tehase andmeis võrdlema hakkavad tuleb uuesti külge pookida !
(19-12-2016, 08:42 PM)arcar Kirjutas: [ -> ]
(19-12-2016, 12:40 AM)madis71 Kirjutas: [ -> ]Kui kellelgi on probleemiks tahmafilter ja nõuab väljavahetamist siis ehk saan aidata.
Kuna käin tihti Poola vahet siis leidsin sealt tehase kes neid toodab,kui kellelegi huvi pakub siis kirjutage mulle ehk saan aidata.
Minu Crafte/sprinterr bussile maksis näiteks 340 eurot.....
Toodetakse väga paljudele auto markidele.
Mina eemaldasin selle mõtetu juüpi täielikult,lasin ära chippida ja ülevaatuselt läks puhtalt läbi ! chippimine maksis mingi 300 äkki ! Kuni obd-d taha ei ühendata ülevaatusel ei tohiks probleeme tekkida,kui tehase andmeis võrdlema hakkavad tuleb uuesti külge pookida !

jah-tana pole see veel probleem aga lähitulevikus küll.koolivend töötab ühes ülevaatuspunktis kus on juba testimisel üle OBD loetavad andmed ajust,,,