Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w221 huvitav anomaalia,mootor sureb välja...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Täiesti uskumatult huvitav anomaalia on hakanud kummitama minu S-ut.
S320 7g tronic kastiga,paar päeva vaevanud 3 korral selline huvitav anomaalia,et kohalt võttes ja kui rattad on välja pööratud suretab mootori välja,pedaali ilmselt puudutan ainult varba otsaga.Iga kord seda ei juhtu aga paari päeva jooksul oli täna õhtul kolmas kord.Päris üllatas mind esimene kord aga kolmas kord pole enam naljakas.Autocom ei näita ühtegi viga peale selle,et kurvi tuli ja parempoolse peegli soojendus ei tööta(ilmselt pole viga selles Eusa_wall)
Äkki on kellegi sarnast probleemi esinenud ? Ma saan aru kui oleks manuaal kast aga automaadiga ??? Olen nõutu ! Helistasin ka lesveni Joonasele ja temagi ei osanud midagi kosta selle peale,äkki siin keegi ???
Ahjaa,viimasel korral oli aken avatud ja ees käis nagu mingi kiuks läbi,nagu rihma libisemise hääl või midagi.
Kuagi oli sarnane anomaalia ja võtis sammuti nõutuks ja ainus kahtlane lüli oli kütuse filter mille vahetamine aitas.
(17-12-2016, 11:42 PM)mait Kirjutas: [ -> ]Kuagi oli sarnane anomaalia ja võtis sammuti nõutuks ja ainus kahtlane lüli oli kütuse filter mille vahetamine aitas.
filter vahetatud kevadel,aga vahetan ära igaks juhuks.Täna on sõitnud ilma probleemideta !