Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MÜÜDUD! projekt W124 sedaan korraliku kerega ja uueväärse harva esineva sisuga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, panen müüki oma lemmiku, millega ma eile kahjuks tegin äärekiviga vastu lööki Crybaby

Vigastada saanud karteripõhi ehk õlivann on puruks Crybaby seega auto ei ole oma jõuga liikvel nüüd. Stange viga ei saanud. Teised vead on automaatkäigukastil 4 käiku puudumine ja katuseluuk ei tööta.
Ise ei jõua tegeleda ja soovin, et auto jääks siia foorumisse kellegile tegijale, kes oskab ise nokitseda ja korda teha!
Autol ressursi veel aastateks!!!! Mootor 2.6 118kw - väga ergas ja töötab ülihästi, automaatkast neljane.

Väga värske ja ei ole üldse kulunud! Rool on ilus, sisu on harva esinev sinine samet-veluur! Juhiiste nagu uus. Roostet on ainult paremal esitiival. Tuleb oma silmaga näha kindlasti W124 fännile!

Ühesõnaga auto sobib kas näiteks mingi teine mootor+kast asemele panna, või need asjad korda teha ja nautida sõitu!

Alles kaks päeva tagasi said talverehvid alla pandud Vianorist tutikate poltidega ja paar pilti tehtud.

Klubiliikmed ja huvilised, palun tulge vaadake üle ja siis tehke oma pakkumine.

Asub Tallinnas, telefon 56 666 208.

Pildipark millegipärast ei toimi, laadisin pildid siia:
https://postimg.org/gallery/nx7t17sy/846a6416/
(05-12-2016, 02:04 PM)Mike22 Kirjutas: [ -> ]Tere, panen müüki oma lemmiku, millega ma eile kahjuks tegin äärekiviga vastu lööki Crybaby

Vigastada saanud karteripõhi ehk õlivann on puruks Crybaby seega auto ei ole oma jõuga liikvel nüüd. Stange viga ei saanud. Teised vead on automaatkäigukastil 4 käiku puudumine ja katuseluuk ei tööta.
Ise ei jõua tegeleda ja soovin, et auto jääks siia foorumisse kellegile tegijale, kes oskab ise nokitseda ja korda teha!
Autol ressursi veel aastateks!!!! Mootor 2.6 118kw - väga ergas ja töötab ülihästi, automaatkast neljane.

Väga värske ja ei ole üldse kulunud! Rool on ilus, sisu on harva esinev sinine samet-veluur! Juhiiste nagu uus. Roostet on ainult paremal esitiival. Tuleb oma silmaga näha kindlasti W124 fännile!

Ühesõnaga auto sobib kas näiteks mingi teine mootor+kast asemele panna, või need asjad korda teha ja nautida sõitu!

Alles kaks päeva tagasi said talverehvid alla pandud Vianorist tutikate poltidega ja paar pilti tehtud.

Klubiliikmed ja huvilised, palun tulge vaadake üle ja siis tehke oma pakkumine.

Asub Tallinnas, telefon 56 666 208.

Pildipark millegipärast ei toimi, laadisin pildid siia:
https://postimg.org/gallery/nx7t17sy/846a6416/
Mingi ettekujutus on hinnast ka ?
hind ?
Tean, et kui hinna ei pane siis hakkate pakkuma mingi 400€ Icon_sad Aga tõesti ei oska öelda, auto on mulle emotsionaalselt kallis, ja väga odavalt ei soovi sellest loobuda, kuna ma lihtsalt tean, et teist sellist ma rohkem ei leia..
Hinnast saab rääkida kohapeal, kui autot näete Smile Mingi ulme summa ma ka ei hakka küsima Smile
400 euri ?
Miks sa ise autot korda ei tee? Karter ära vahetada on väga lihtne ju.
(06-12-2016, 12:27 AM)Mike22 Kirjutas: [ -> ]Tean, et kui hinna ei pane siis hakkate pakkuma mingi 400€ Icon_sad Aga tõesti ei oska öelda, auto on mulle emotsionaalselt kallis, ja väga odavalt ei soovi sellest loobuda, kuna ma lihtsalt tean, et teist sellist ma rohkem ei leia..
Hinnast saab rääkida kohapeal, kui autot näete Smile Mingi ulme summa ma ka ei hakka küsima Smile
Ja kui kohale jõuan siis ütled ,et sinu emotsioonid maksavad 15000 € Unibrow
sa võid ju mingi vahemiku siin ära märkida ,sest ka minul ja ilmselt ka teistel huvilistel on oma nägemus asjast ja pole ju mõtet kohale tulla kui see jääb minu piiridest välja, nii,et viska mingi orienteeruv hind siia ja siis vaatame edasi !
Orienteeruv hind on 1000€.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=63ed Siin mõned uuemad pildid.
Huvilisi on, aga keegi pole veel jõudnud vaatama tulla.
Uus hind 899€.
Müüdud!