Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kevadine Cruiz Tallinnas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Lugupeetud Klubilised ja Huvilised
Olete oodatud MB Klubi Kevadisele Cruizile pühapäeval .... 01.04.07
Kell 17.00 algusega , kogunemiskohaks Laagri Maksimarketi ees .
Kaasa võimalusel puhtad MB-d , MB Klubi temaatilised riided ja lipud .
Teekond Tongueärnu mnt.-Vabaduse pst.-Pärnu mnt.- Viru ring-tagasi Pärnu mnt.-Vabaduse väljak- Harju tn- Holliwoodi eest läbi - Pärnu mnt. - Kaarli pst.- Toom pst.- Linnahall (Copterline, tiiburid)...
Kohapeal kogunemine ja pildistamine .... . Edasine vastavalt kohapealsele meeleolule ja ilmastikutingimustele.
Lisaideed teretulnud .

Lugupidamisega
MB Klubi Juhatus
Tahaks tulla, aga kahjuks ei saa autot valmis selleks ajaks.
Suvepäevadeks ehk jõuab.
ei saa tulla ,võtan teisest gruizist osa see päev
Peab tulema.
Kohtumiseni!
PS! Kui kaua MB Klubi akna kleepekate tegemine aega võtaks kui kohe tellida? nädalaga ei õnnestu? Hää meelega sõidaks seal ringi kleepekaga...
andrer Kirjutas:Kohtumiseni!
PS! Kui kaua MB Klubi akna kleepekate tegemine aega võtaks kui kohe tellida? nädalaga ei õnnestu? Hää meelega sõidaks seal ringi kleepekaga...

Võtan kleepse kaasa, mul neid nüüd jätkub, ise olen ka kohal veidike roostes kuuegaSmile
Eks ikka kohal kui see aprillinali pole.:bigsmile:
Kuid mis autoga,näis.........Rolleyes
keegi tõhk sõitis kuskil parkimisplatsil kõva juti üle terve auto, ei ole vist kaubanduslikku välimust...Ei jõua vist selleks ajaks korda teha, aga eks siis vaatab..
kas laupäeval ei saaks teha mul vennal sünnipäev 1.aprillil või siis vähe hilisemal kella ajal nii 20.00
coeng Kirjutas:keegi tõhk sõitis kuskil parkimisplatsil kõva juti üle terve auto, ei ole vist kaubanduslikku välimust...Ei jõua vist selleks ajaks korda teha, aga eks siis vaatab..

No vast siis päris paljud ei saaks tulla, mõledi ikka, et autod ei oleks mingi sodi all ja värvi peab aimama.

Pelle@kah mitte just ideaalses korras C124.
Krt ma ka ei saa tulla talverehvid all, õli vahetamata, autot pestes leidsin paar roostetäppi ei tea kas jõan üle värvida, iste ka veits kulunud, esiklaasis pragu, ei jõua vahetada, korralikku tümpsu pole sees nii et jääb ära, mõni teinekord


Ma ei saa aru miks enamus hakkavad halama et auto on nii ja auto on naa:confusedangry: Ega see mingi välimuse võistlus pole. Kui selliselt lähtuda siis enamus ei saa tulla, kõikidel vanematel autodel miskit häda ja see halamine ei aita, nii et lõpetame selle halamise!
Meegol jutt õige, autod võiksid puhtad olla jah, aga eks paljudel ole talviseid kahjustusi ju. Eesmärk lihtsalt mersumestega aega veeta ja väike ring teha ning rahvale näidate, et kevad on käes.


Kohtumiseni
tulge siis otsaga tartu ka juba:eureka:
Tartu ei jõua, aga Te võite tartus oma kruiisi korraldada ju
sai just lina alt välja....auto muidugi...plaan tulla ja vaadata kellega siin kirjutatud on
Loodan oma liftiga ka kohal olla.
Kui cruiz- siis cruiz..........:hump:
Pole hullu... On mul ka teine täpiline siit ja sealt ja roostes siit ja säält aga tulen ikkagi. S-classe kuulub ikkagi omade ritta:lol: aga tulen ikka ja vaatame mehed mis minu väike tankisti lahjus teie omade kõrval on ja mida uut ja huvitavat teil aga näeme siis sealTongueConfusedilly:
:help:Ma ka ei saa tulla,autol võrri moto,kaltssisu,veidi roostes, ja poiss maalis(loe:kraapis) kiviga leegid peale.Õige jahh,puitrooli pole ka veel saanud.Nii, et mõni teine kord siis.
Tegelikult tulen ikka kohale,lihtsalt väike toetusenoot Meego postitusele.Confusedmile:
kalvi Kirjutas:ei saa tulla ,võtan teisest gruizist osa see päev

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=69284
Lehti: 1 2 3 4