Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 ruloo ei keri sisse tagasi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

On keegi tegelenud sellise probleemiga? Ma ei tahaks seda suvaliselt lahti lõhkuda.. Peaks olema see vana tüüpi ruloo, millel on keskel üks pulk.

Tänud!
Mootor ise on korras aga ruloo rull ei keri tagasi.
Kust sa tead, et mootor korras? Et uriseb nupuvajutuse peale?

Mootor ju koosneb mitte ainult mootorist, vaid ka mingist tigust ja ülekandest kuhu vastu see tross peaks käima.
Ega siin odavaid lahendusi pole - ikka kogu mootor maha ja vaadata, mis seal sees on. Trossil on teraskeerud, mootoril plastikhammakad.
Mis pekki võib minna, arva ise.
Lisaks alguse- ja lõpulülitid.

.
Hei,

Tal võib lihtsalt hammasvöö, mis mööda seda keskmist pulka akna juures jookseb ära olla murdunud alt otsast. On olnud selline juhus kauges minevikus ja kuna see oli nii kauge minevik, et seda plastikust hammastega jõhvi või linti uut osta poleks olnud mõeldav, oli võimalik teha ta lihtsalt niimoodi lühemaks, et kardin jäi päris ülestõstetuna vist mingi üks kuni poolteist sentimeetrit allpool pidama kui tarvis, aga muidu kõik toimis.

Edu!

Tauno
(17-11-2016, 03:53 PM)stihl Kirjutas: [ -> ]...
Trossil on teraskeerud, mootoril plastikhammakad.
...

Kas 124l on terastross?

Sama ajastu 126-l on igatahes plastist hammaslatt. Samasugune, nagu elektriantennil.
Isand v6sal on õigus.
Ta on originaalis lihtsalt valge plastikust hammaslatt, mis ennast rulli kerib ja mis aja jooksul rabedaks muutub.

Tauno

(17-11-2016, 05:07 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(17-11-2016, 03:53 PM)stihl Kirjutas: [ -> ]...
Trossil on teraskeerud, mootoril plastikhammakad.
...

Kas 124l on terastross?

Sama ajastu 126-l on igatahes plastist hammaslatt. Samasugune, nagu elektriantennil.

Tere!

Seal on valge plastikust hammaslatt sees. Ma tean 100% et mootor töökorras kuna see tegelikult töötab.. kõik liigub.. aga lihtsalt ruloo tagerdub.. kui käega kaasa aitad - liigutades riiet all-üles siis õnne peale hakkab vaikselt sisse kerima ehk rulli sees mingi jama, et ei keri katet ilusti ümber. Keegi teab mõnda kohta või tegelast, kes paneks ruloorulli liikuma kenasti?

Tänud!
(17-11-2016, 05:11 PM)Tauno Mõts Kirjutas: [ -> ]Isand v6sal on õigus.
Ta on originaalis lihtsalt valge plastikust hammaslatt, mis ennast rulli kerib ja mis aja jooksul rabedaks muutub.


...

Võimalik, et ajasin kat. luugi trossiga segamini, sry. Mälu on vana ka juba. Crybaby

Kat luugi trossi kinkisin kellelegi ära, aga vblla on ruloo tross isegi alles.
Esmasp. tsekin ja annan teada.

Aga lahti tuleb ta anyway võtta, kui auto sellest seisma ei jää, siis võib sellega juba pihta hakata.

[Pilt: 42453-DSC_0525.JPG]

minu autol oli see ka hammasvöö katki läinud silber autost ei suuda mulle keegi seda miskipärast hankida ütlevad et mingi arvuti või programmi viga neil.