Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O:w124 2.0d mootoripadjad,uued
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Äkki vedeleb kellegi kasutult riiulis kaks mootori patja w124-le.oleks nõus need ära ostma !
Kontaktid all !
18€ tk ja 2 päevaga kohal. Tellimiseks tahaks VIN-i
kas eesti poodides lõppesid padjad ?
ei usu et sul tegu mingi erimudeliga nagu minu e 400cdi , millele silberauto enam padjasid ei paku
(13-11-2016, 07:41 PM)MB Shop Kirjutas: [ -> ]18€ tk ja 2 päevaga kohal. Tellimiseks tahaks VIN-i
vin ei päästa,diiseldatud 2.6bensukas,sobiks ilmselt 2.0d aut.padjad

(13-11-2016, 08:08 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]kas eesti poodides lõppesid padjad ?
ei usu et sul tegu mingi erimudeliga nagu minu e 400cdi , millele silberauto enam padjasid ei paku
poed kinni pühapäeval,täna soetasin Mike22 käest selle auto ja esimese asjana vaja mootori padjad ära vahetada,parempoolne on täiesti raua tükk,ma pole nii hullu patja veel kohanud.
Kapott ka rapub peal nii hullud on padjad !
Sa alles ühes postituses kirjutasid et tüdinenud juba w124 kerest js müüd enda 2.6 benzuka maha. Nüüd aga oled hoopis 2tk juurde ostnud? Eusa_angel
(13-11-2016, 10:55 PM)124STD Kirjutas: [ -> ]Sa alles ühes postituses kirjutasid et tüdinenud juba w124 kerest js müüd enda 2.6 benzuka maha. Nüüd aga oled hoopis 2tk juurde ostnud? Eusa_angel
Nujah nii ta läks,head tangid rentimiseks !
Olemas ,lukku !