Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: millised amordid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tahaks oma 124 kubel amorte vahetada....aga ei tahaks mingite jäikade otsa sattuda?....äkki keegi oskab soovitada, milliseid valida, kui soov saada pehmet sõitu....mul siin tuttaval kogemus ostis u. 1200 KYB amordid ...aga need osutusid kuidagi jäigaks võrreldes vanematega....mersulik mitte just kõige siledama tee nn. tasaseks rullimine oli kadunud....auto võttis nagu auke jäigalt........see teebki natuke mõtlikuks enne uute amortide ostu
äkki targematelt kommentaare ses suhtes
Auke võtab jäigemalt seepärast,et tegemist uute amortidega,võrreldes vanade juustudega loomulikult jäigemad (vähemalt esialgu).

Amordid tehtud ikka vastavalt autole ja tema massile ning mingit olulist jäikuse vahet ei tohiks küll olla.Sportamordid omaette teema muidugi.....
BILSTEINI amortidel on number peal.Puhasta vana ära ja vaata mis nr.peal on ning osta samasugused uued.
Pets Kirjutas:BILSTEINI amortidel on jäikuse number(1.2.3.4) peal.Puhasta vana ära ja vaata mis nr.peal on ning osta samasugused uued.
AMORTISAATOR ISEREGUL-V, TAGA KYB Jaapan 676 TK 124 93-94 aasta
autoosad.ee st vaatasin
sauer Kirjutas:tahaks oma 124 kubel amorte vahetada....aga ei tahaks mingite jäikade otsa sattuda?....äkki keegi oskab soovitada, milliseid valida, kui soov saada pehmet sõitu....mul siin tuttaval kogemus ostis u. 1200 KYB amordid ...aga need osutusid kuidagi jäigaks võrreldes vanematega....mersulik mitte just kõige siledama tee nn. tasaseks rullimine oli kadunud....auto võttis nagu auke jäigalt........see teebki natuke mõtlikuks enne uute amortide ostu
äkki targematelt kommentaare ses suhtes

panin sachs amordid, super touring...julgen kõigile soovitada, kel standardvedrustus...väga mugavad
Ainult Sachsi olen isegi kasutanud kui amordimure,väga hea kaup.
Kui saladus pole siis palju need sachsid läksid maksma ja kust ostsid? Endal kah sama asi ees.
sm. pelle Kirjutas:Kui saladus pole siis palju need sachsid läksid maksma ja kust ostsid? Endal kah sama asi ees.

vilde teel on üks väike autoosade pood....ehitajate tee ja vilde risti juures.....4tk maksid vist 3600 eeki koos arvega.....minu arust väga soodne
sauer Kirjutas:
sm. pelle Kirjutas:Kui saladus pole siis palju need sachsid läksid maksma ja kust ostsid? Endal kah sama asi ees.

vilde teel on üks väike autoosade pood....ehitajate tee ja vilde risti juures.....4tk maksid vist 3600 eeki koos arvega.....minu arust väga soodne

Hind tundub kohe päris hea, tänks vihje eest. Shy