Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Salongi põhi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Täna oma autot lammutades märkasin, et esiistme taga/tagaistme ees on külg läbi roostetanud. Kuna seal jalgade all oleva pleki peal on plastik, siis ma ei julgenud seda lõhkuma hakata.

Esiteks: Kas on võimalik see plast sealt niimoodi ära võtta, et see ka terveks jääks? Kuidas seda teha nii, et saaks ta hiljem tagasi panna?

Teiseks: Kuidas võtta ära neid lävepakkude peal olevaid plastikkatteid.

Kolmandaks: Kuidas saada lahti turvavöö seda otsa, mis kinnitub alla?  
Ikka ja alati paneme mure juurde ka mis autoga tegu,kõik mersud pole ühtemoodi ehitatud ja kõigi autosi ei tea peast.
Vabandust! Big Grin

Tegu on 200 W123-ga.

See peaks mu profiilis ka kirjas olema.
Lävepaku plastkatted sikuta jõuga ülespoole, kinnituvad terasklambritega.
Minu mäletamistmööda turvavöö käib poldiga, kas tõesti polnud viitsimist seda vaadata UZI
Ja kui see viimane peaks lihtsalt ringi käima, siis ainsaks sõbraks rela.Vahel kipuvad mutrid lahti tulema.
Selle masina juures midagi üleloomulikku pole , kõik allub meeste loogikale.
Esiteks: kas sa selle plastiku all mõtled sellist riba, mis nagu püsti mööda karbi külge jookseb? Umbes nagu sellel pildil nähtavaid juhtmeid-torusid katmas?
'Jalgade all oleva pleki peal', ehk siis lapiti põrandal, nagu ma aru saan, ei tohiks mingit plasti olla.
Kui on siiski tegemist liistulaadse plastiga, mida alul kirjeldasin,, siis see kinnitus enamvähem ühekordseks kasutuseks mõeldud tüüblitega, puru läksid neist enamik. Tagasipanekuks tuleb muid meetodeid nuputada.

Teiseks: lävepaku kate kinnitub pleki serva külge klambrite abil. Asuvad need umbes lävepaku kõrgeima koha all. Ära tuleb jõuga. Ajad näpud või lapiku kruvika või mõlemad vahele ja kangutad ülespoole. Klambrid on plekist, katki ei lähe, pärast saad tagasi ilusti.

Need mälestused 116 lammutamisest, aga 123 väiksem veli tal, nii et arvan suht sama tegu nad olevat.

Aga turvavöö asja ei mäleta, ausalt Smile
Tänase uurimise tulemusena avastasin, et see plastmass ei olegi plastmass, vaid hoopis põhi Tongue
Seal on mastiks peal ja ta kõmises ka täpselt nii, nagu plastmass ja siis tekitaski sellise plastiku efekti.