Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: 17" Carlsson 2/6 veljed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Müüa haruldased erilaiused kaheosalised Carlsson 2/6 veljed.

Esimesed on 8,5 x 17 ET 32
Tagumised 10 x 17 ET 27

Veljed on sirged ja heas korras ning neid pole keevitatud.

Vigadeks on:
- Randid vajaksid poleerimist
- Ühe velje randil õrn kahjustus

Tootjaks on O.Z Racing.
Toote asukoht: Tallinn

Link : http://www.auto24.ee/products/veljed/car...6/1466169/
Ei tea kas C124-le sobiksid? Vaatan et sul profiilis ka antud isend-oled enda omale proovinud?

Julgeks sellises seisus isendite eest pakkuda 250€ kuna taastamine Silver Penu juures ca 500€.
124-le proovisin ja tagumised minu arust rikuvad selle masina ilu ära kui koopast välja punnitavad. Ma ei usu, et rantide poleerimine 500€ on.
(15-10-2016, 08:39 PM)Rene147 Kirjutas: [ -> ]124-le proovisin ja tagumised minu arust rikuvad selle masina ilu ära kui koopast välja punnitavad. Ma ei usu, et rantide poleerimine 500€ on.

ei maksa nende rantide poleerimine 500 euri. alles saatsin leedu ühed Mercedes-Benz originaal 18 tolli sportpaket valuvelge täispoleerimisse ja hinnaks 200 euri 4 tk .
Eks mingi suvalise Leedu töökoja ja Silver Penu hinnatase on ka veidi "erinev". Kambodzhas saaks kindlasti veelgi odavamalt hakkamaSmile

Ning piltidelt tunduvad ka keskosad mitte just väga korralikud. Aga kui 10" ET27 tagumised koobastest väljas siis kahjuks jah mulle ei sobi niikuinii.
Esimesel kahel pildil veljed pesemata, aga mis me siin vaidleme, 250€ ei plaani nad kuhugi liikuda. Pigem teen korraliku pesu neile, randid korda ja hoian alles.
(16-10-2016, 12:53 PM)Rene147 Kirjutas: [ -> ]Esimesel kahel pildil veljed pesemata, aga mis me siin vaidleme, 250€ ei plaani nad kuhugi liikuda. Pigem teen korraliku pesu neile, randid korda ja hoian alles.

ära kiirusta maha müüa. sellised veljed iga aastaga lähevad kallimaks . mul samad aga üheosalised ja iga aasta paar inimest küsivad kas ei müü neid