Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kes teeks E240 mootoriketti vahetuse
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hei

Mu hea ja ustav W210 E240 on jõudnud sellisesse staadiumisse kus tahab mootorikettide ja asjasse puutuvate kuluosade vahetust.

Seda kui nirudas olekus nuka kettirattad on sain oma silmaga kaeda kui klapisääre tihendeid vahetasin...

Kui klapisääre tihendite vahetus on lihtne asi siis kettide vahetamise jätaks pädevama isiku teha.Samas olen pakkunud tööd teha ni mõnelegi Tartu remonimehele ja need on antud töö eest põgenenud Eusa_naughty

Samas pole mul vahet kas töö tehakse Tartus või Tallinnas peaasi ,et töö oleks korralikult tehtud.

Kui teate soovitada mõnda head meistrimeest siis ärge hoidke ennast tagasi Eusa_angel

Jaanus 55510129 või info@fuego.ee
www.lesven.ee - ketivahetus nende jaoks üsna igapäevane.
(19-09-2016, 10:40 AM)indrek Kirjutas: [ -> ]www.lesven.ee - ketivahetus nende jaoks üsna igapäevane.

Tänud!

Saatsin päringu neile ära.

Jaanus
(19-09-2016, 05:02 PM)fuego Kirjutas: [ -> ]
(19-09-2016, 10:40 AM)indrek Kirjutas: [ -> ]www.lesven.ee - ketivahetus nende jaoks üsna igapäevane.

Tänud!

Saatsin päringu neile ära.

Jaanus

Pigem helista, siis saad kohe aeg panna. Mulle ei ole päringutele kunagi vastused Lesvenist tulnud Smile

saan soovitada ühe Mercedes-Benz spetsi . viimast 10 aastat tegelenud ainult mersude mootorite ja käiguosa remondiga
(20-09-2016, 01:10 AM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]saan soovitada ühe Mercedes-Benz spetsi . viimast 10 aastat tegelenud ainult mersude mootorite ja käiguosa remondiga

Hea teada. Miks sa siis ei soovita?
Ma arvan, et ei ole hea mõte, kui kogu foorumirahvas sellest spetsialistist teada saab. Pärast koormavad veel vaese mehe tööga üleEusa_angel