Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w220 s55 AMG 265kw mootoris vibratsioon
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere selline jama tekkis s55 mootorisse. Tekib vibratsioon pööretel 1500 rpm -2500 siis on kõige hullem ja lisaks leidsin õli filtrist alumiiniumi laastud ja kogu õli läikis alumiiniumi purust äkki keegi oskab ölda kust ta seda alumiiniumit niimoodi kulutab.
(18-08-2016, 07:11 AM)ytka29 Kirjutas: [ -> ]Tere selline jama tekkis s55 mootorisse. Tekib vibratsioon pööretel 1500 rpm -2500 siis on kõige hullem ja lisaks leidsin õli filtrist alumiiniumi laastud ja kogu õli läikis alumiiniumi purust äkki keegi oskab ölda kust ta seda alumiiniumit niimoodi kulutab.

Silindri seinad suure tõenäosusega.
Kolvid-hülsid peaksid peene pulbri tekitama. Aga mõõda silindrite surved ära, see peaks näitamakas korras või mitte.
Äkki kett tekitab mingit omaloomingut seal?
(07-09-2016, 08:04 PM)Heinar Kirjutas: [ -> ]Kolvid-hülsid peaksid peene pulbri tekitama. Aga mõõda silindrite surved ära, see peaks näitamakas korras või mitte.
Äkki kett tekitab mingit omaloomingut seal?

Laast pigem saalest jah, kuid miskipärast need mootorid kriibivad hülsse/kolbe. Ilmselt häda on selles et kolvilõtk on üliväike, ja kui õlitus kehvem ja mootor liialt kuum,siis on kohe adios.
Aga kas teema algataja asja võibolla korda juba saanud?
Vastu käis õlipumba kett ja lisaks mootorikett veninud ketti tallad olid läbi omadega tükke pudenes kui sai küliest võetud mootor täiesti laiali võetud nüütseks.