Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 s300td kardaanipukk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
nimelt kardaanipukk läbi. oskab keegi äkki aidata kust seda osta oleks võimalik
(05-08-2016, 11:40 PM)cohiba Kirjutas: [ -> ]nimelt kardaanipukk läbi. oskab keegi äkki aidata kust seda osta oleks võimalik

Eeee, poest, romulast, foorumi varuosade rubriigist. Või on see mingi trikiga küsimus?
Ei leia kuskilt netist. Silberis pole veel käind. Autolammutuse jätaks viimaseks. Osad spetsialistid arvavad et seda ei olegi kuskilt väga saada. Nii et äkki kellelgil on sama situatsioon tekkind
Ma otsisin ka SL-le ja ei leidnudki õiget. B varuosa kataloogid kõik näitasid aga kongreetset öiget sobivat ei pakkunud. Löpuks tellisin Silberist. Praegu võin eksida aga kokku koos laagriga oli äkki miskine 130-150 eurot. Ma muidugi olin mugav vend ja tellisin laagri ka sealt. Selle hind oli 30 eurtsi midagi. Oleksin selle vast oma tarnija käest 2x odavamalt saanud. Aga mul oli sealt SL-le veel pudinaid tellitud ja seega sai köik ühest kohast.

Sul vast muud üle ei jää kui pukk Silberist tellida. Laagri saad kindlasti ka kuskilt laagri poest. Seal ta mötetult kirves tegelikult. Originaal pukal laagrit sees ei ole.
Äitäh info eest.
saan tallinnas pakkuda kardaanipukki
54566224