Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Veljed laenuks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

Mul on selline väike probleem. Nimelt on plaan veljed sirgestamisse saata ja vaja oleks asendus jalavarjusid.
Kuna talveveljed on hetkel rehvideta ja päris pakkudele autot seisma ei taha panna, siis kasutakski võimalusel laenuvelgesid.
Kui kellelgi vedelevad kuuri nurgas rehvidega veljed(kasvõi plekid) ja Sa oleksid nõus neid u. nädalaks laenama, siis oleksin ülimalt tänulik.
Driftima ei plaani minna ja kummivilistamisega ei saa mu auto hakkama, nii et olulist kahju ei tohiks nende rehvide ega velgedega juhtuda.
Asuda võiks need Tallinnas.
Autoks 211 kerega eee.

Tänud ette,
Herki
kui naeltega viitsid krõbistada siis helista ! pooled naastudest on alles umbes ja audi veljed ,abiks ikka !
(05-08-2016, 05:50 PM)arcar Kirjutas: [ -> ]kui naeltega viitsid krõbistada siis helista ! pooled naastudest on alles umbes ja audi veljed ,abiks ikka !

Kui OEM Audi velg siis ju 5x,x keskava, mersul 66,6. Läheb keeruliseks.

(05-08-2016, 10:07 PM)sm. pelle Kirjutas: [ -> ]
(05-08-2016, 05:50 PM)arcar Kirjutas: [ -> ]kui naeltega viitsid krõbistada siis helista ! pooled naastudest on alles umbes ja audi veljed ,abiks ikka !

Kui OEM Audi velg siis ju 5x,x keskava, mersul 66,6. Läheb keeruliseks.
keskmine auk suurem jah .augud 5x112,olen ise neid häda pärast tarbinud !

mul midagi olemas . helista kui ei leidnud veel lahendust
Sedapuhku läksid rehvideta veljed alla.
Tänud reageerijatele!

Herki