Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: E280 diisel 2008a, lärmakas mootor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

Oman 2008 Mercedes e280 cdi ning ei ole rahul lärmava mootoriga. Mulle on öeldud, et see on ok ja peabki nii tegema, kuid pole väga veenev jutt. Nimelt on sõidukil väga vali "traktori hääl" ning aegaajalt muutub mootori hääl tummiseks ning sõidab veidi kõrgematel pööretel ( väidetud, et tahmafilter). Kui mootori välja suretan siis kostub mootoris nagu kuskilt tilguks millegi kuuma vastu ning tekitab kärsahaisu. Just tehtud suured õlilekke eemaldused siis sellest olla ei saa.

Lisaks on mul tunne, et auto liigub natuke vaevaliselt.

Paluks nõu. Tänan
(04-08-2016, 10:31 AM)goandwax Kirjutas: [ -> ]Tere,

Oman 2008 Mercedes e280 cdi ning ei ole rahul lärmava mootoriga. Mulle on öeldud, et see on ok ja peabki nii tegema, kuid pole väga veenev jutt. Nimelt on sõidukil väga vali "traktori hääl" ning aegaajalt muutub mootori hääl tummiseks ning sõidab veidi kõrgematel pööretel ( väidetud, et tahmafilter). Kui mootori välja suretan siis kostub mootoris nagu kuskilt tilguks millegi kuuma vastu ning tekitab kärsahaisu. Just tehtud suured õlilekke eemaldused siis sellest olla ei saa.

Lisaks on mul tunne, et auto liigub natuke vaevaliselt.

Paluks nõu. Tänan

Mine Lesvenisse ja lase neil üle vaadat. Kui Joonast/Imret ei usalda, siis Hort peaks ka oskama probleemid avastada.
Ma ei soovi küll kedagi solvata, kuid Hort autoga mul väga häid kogemusi pole olnud
(04-08-2016, 11:24 AM)goandwax Kirjutas: [ -> ]Ma ei soovi küll kedagi solvata, kuid Hort autoga mul väga häid kogemusi pole olnud

Isegi ahv kukub vahel puu ostast alla.Icon_rolleyes

Lihtsalt Sinu murele "häälekas mootor, lahja tõmme" saab vastust anda keegi, kes säärastega igapäevaselt tegeleb. Neid ei ole palju, usaldusväärseid on veel vähem.

Võid ju Silberiga ka õnne katsuda - ehk suudavad seekord välja diagnostida.Icon_rolleyes
Lootsingi, et ehk on siin keegi kellel on sama probleem olnud ja oskab vb natuke nõua anda, kuid eks ma proovin saada kuskil meistrimehe hinnangu
Tere,

Sai remondis käidud ning selgus, et turbo regulaator oli läbi. Kohe andis tunda müratasemele ning masin liigub ka palju paremini.
Kus kohas remonditi siis? Smile