Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Küttepuud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ega tali taeva jää!
Seoses sellega: kui keegi, kellegi tuttav, tuttava tuttav või tuttava tuttava tuttav tegeleb küttepuudega ja soovib ja suudab pakkuda head hinda kuivadele küttepuudele, siis oleksin väga tänulik Smile
Soovitatavalt koos transpordiga Muugale.

58538810 karl@clubmb.ee või PS
(03-08-2016, 09:21 PM)Karl Kirjutas: [ -> ]Ega tali taeva jää!
Seoses sellega: kui keegi, kellegi tuttav, tuttava tuttav või tuttava tuttava tuttav tegeleb küttepuudega ja soovib ja suudab pakkuda head hinda kuivadele küttepuudele, siis oleksin väga tänulik Smile
Soovitatavalt koos transpordiga Muugale.

58538810 karl@clubmb.ee või PS

Mis on hea hind ja palju on vajalik kogus? Minu arust on küttepuu müügihind juba praegu nii hea, et oma metsast võetu tuleb kallimalt kätte...

Autokoorma hinda tasub neilt küsida:
http://www.pajakapuit.ee/kontakt.html

Neil on ka väiksemad autod olemas, alates neljast ruumist oli jutt.
10 ruumi huvitaks.
(05-08-2016, 05:50 AM)Karl Kirjutas: [ -> ]10 ruumi huvitaks.
kas kuiv saemati jääk ka huvitaks ? laua otsad 30-40 cm hind oli vististi 25ruum.ilusasti alusele laotud

Kask 35.- ruum, 5259433 koos transpordiga.
Kullamaalt toovad, ostsin omale ka neilt.
See 35 euri on nagu kartellihind, kõik üksmeelselt küsivad just seda summat Eusa_angel
(08-08-2016, 06:40 PM)Karl Kirjutas: [ -> ]See 35 euri on nagu kartellihind, kõik üksmeelselt küsivad just seda summat Eusa_angel
peaks kohtusse kaebama Unibrow

(08-08-2016, 06:40 PM)Karl Kirjutas: [ -> ]See 35 euri on nagu kartellihind, kõik üksmeelselt küsivad just seda summat Eusa_angel

Keegi ei keela rohkem maksta.Eusa_dance Aga tundub, et see 35 on praeguse aja valulävi mõlema jaoks. Jaksab puudetu maksta ja raatsib puudega loobuda.
Eks põhjapoolsed hinnad vist ongi seal 35€ kandis ja alla selle on lootusetu saada.

Ma ostan Kagu-Eesti nurgas 27€ ruum kuivi küttepuid koos transpordiga, aga tean et Tartusse viiakse siit juba hinnaga 32€ ruum.
(11-08-2016, 10:46 AM)Black66 Kirjutas: [ -> ]Eks põhjapoolsed hinnad vist ongi seal 35€ kandis ja alla selle on lootusetu saada.
...

Saab odavamalt ka: huviline võtab jalad perse alt välja ja tuleb ise metsast tegema. Mul on ruumi 5 tormiheitekaske maas, mis ainult ootab, et keegi tuleks ja ära saeks. Mitu hektarit lepikut ootab ka harvendamist-puhastamist.Unibrow Aga ei tasu ju ära...Confused

Selleks sügiseks kuiva kütet täna metsast muidugi enam ei saa...
Ega tööinimesel pole aega sellist, et tuleks ja hakkaks su metsast tuulemurdu saagima.
Jajaa, ega ausal metsata mehel ole aega maamatsi metsaga tegelda...Eusa_naughty

Aga kui ise teha ei taha/saa/oska, siis makskegi nii palju, kui küsitakse.Thumbsup
Kasutan teemat ära. Kas keegi kuskil võrkudesse pakitud küttepuid ka pakub? Mul selline suvekodu, kus tarve väiksem. Suve jooksul 6-7 korda vaja sauna kütta. Ma paneks sõiduautole käru sappa, laadiks selle puid täis ja oleks mingi aeg muretu.
Piirkond Tallinnast Piibe maanteed pidi Jõgevale. Natuke vasakule paremale põigata pole probleem. Tartu ka äärmisel juhul.