Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Ratta poldil vint maas.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem siis selles, et üks polltidest otsustas vindi maha visata, ei lähe enam kinni ega tule lahti.
Küsimus siis selles, et kus lasta see ära teha?
Sa mõtled ikka keeret?
Kui plekkvelg siis peaks ju saama midagi poldile peale keevitada, et saaks polti enda poole tõmmata ja keerata.Üks variant on veel puurida ...
Ja kui käes, siis pole muud, kui 14mm polt ja keere teha(ehk nagu uuematel MB -del). Rolziga tegime ta kuulel kunagi ja sai väga hea.

Veel - keerme samm on 1.25 - see siis selleks vajalik, kui keermepulka lähed otsima.

Keeret keera siis astmete kaupa (pulgad peaks ka olema 1, 2, 3), muidu ei tule nii hea, kui vaja.

Kui kuskilt abi ei saa, siis mul järgmine nädal suht vaba, proovi, äkki saad kätte.
Ma ei saa ka kohe mitte vait olla: vint on metsas puu otsas,see on KEERE! Confusedilly::bigsmile:
toetan siinkohal pellet.
MINU autol on KUMMID ja poltidel VINT, autopeded.
Smile
Lõoke Kirjutas:Sa mõtled ikka keeret?
Kui plekkvelg siis peaks ju saama midagi poldile peale keevitada, et saaks polti enda poole tõmmata ja keerata.Üks variant on veel puurida ...

Valuvelje puhul aitab, kui mutter peale keevitada. Rallikal oli kunagi meil miskipärast vargapolt peal ja sellele need võtmepesad ära rikutud. Keevitasime mutri peale ja sai naksti kätte.

Mutrit saab seestpoolt kinni keevitada ja valuvelje rikkumise oht väiksem...
ja siis veel a`la sama teema, et pirn kasvab puu otsas.......vms Smile))
Kummid ja Vint jah :biggergrin:

Aga no teeme siis nii, et keere maas, probleemi see ei muuda.
Põhiline jama ongi selles, et mul endal pole ei vahendeid ega kohta kus seda välja urgitseda. Ehk keegi saab aidata või teab kust saab abi.
Mine Kadakasse(tänava nimi ,mitte puu millest suveniire tehakse) Imre juurde.Kui midagi juhtub viltu(nässu,mitte kreeni)minema siis neil peaks seal kohe asendus jupp leiduma.
Sai korda, õnneks oli poldil keere maas ja piisas rummus oleva keerme puhastamisest.