Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W201 ehk 190E plastik esitiivad grupitellimus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Leidsin ise sellise koha:
http://www.pesch.cz/en/category/mercedes-benz/mb-190

Kas on veel huvilisi? Teeks grupitellimuse! Saab ehk soodsamalt ka!
Pakub huvi küll. Loodetavasti on vormid ikka A-osa tiiva järgi tehtud. Aga kuna nad toodavad eelkõige võistlusautodele, siis ma kardan, et välimus pole antud produkti puhul esmatähtis. Kahjux ei ole kvaliteedis ja sobivuses võimalik ennem veenduda kui alles peale ostmist auto külge sobitades. Ex peab riskima ja ära proovima. Vähemalt ei roosteta.
(22-05-2016, 07:25 PM)Werewolf Kirjutas: [ -> ]Pakub huvi küll. Loodetavasti on vormid ikka A-osa tiiva järgi tehtud. Aga kuna nad toodavad eelkõige võistlusautodele, siis ma kardan, et välimus pole antud produkti puhul esmatähtis. Kahjux ei ole kvaliteedis ja sobivuses võimalik ennem veenduda kui alles peale ostmist auto külge sobitades. Ex peab riskima ja ära proovima. Vähemalt ei roosteta.

Paistab et esitiibadel on ukseraamile kinnitused täitsa puudu. See külg jääb täitsa lahtiseks ja sealt see vesi sisse läheb.


(06-06-2016, 12:14 PM)rayaju Kirjutas: [ -> ]
(22-05-2016, 07:25 PM)Werewolf Kirjutas: [ -> ]Pakub huvi küll. Loodetavasti on vormid ikka A-osa tiiva järgi tehtud. Aga kuna nad toodavad eelkõige võistlusautodele, siis ma kardan, et välimus pole antud produkti puhul esmatähtis. Kahjux ei ole kvaliteedis ja sobivuses võimalik ennem veenduda kui alles peale ostmist auto külge sobitades. Ex peab riskima ja ära proovima. Vähemalt ei roosteta.

Paistab et esitiibadel on ukseraamile kinnitused täitsa puudu. See külg jääb täitsa lahtiseks ja sealt see vesi sisse läheb.

Mul on plaan kasutada seda ukse vahe osa vana tiiva küljest ja liimida plastiku külge klaasiliimiga. Esimese alumise nurga kinnitus plaanis ka ise teha ja külge liimida, et jääks natuke rohkem ruumi ratastele!