Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: vajan abi SL 300 R129 1992
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Käsil ühe sellise isendi komplekteerimine mis on kellegi teise poolt täielikult lahti võetud ja on nagu lego ja seoses sellega uurin,et äkki on keegi R129 omanik nõus oma autoga läbi astuma ,et saaksin visuaalselt enda jaoks asja salvestada komplekteerimiseks.Teeks mõne pildi kapoti alusest ja vaataks üle vaakumite paiknemise.See kes lähti võttis on ilusasti kõik juhtmed ja voolikud läbi lõiganud ja kogu kompott on 5 erinevas kastis Smile
Number on postituse all ja oleks väga tänulik kui keegi oma autoga saaks läbi sõita,sest see hoiaks kõvasti aega kokku !
tundub,et siin pole 129 omanikke Sad
(26-05-2016, 09:30 AM)arcar Kirjutas: [ -> ]tundub,et siin pole 129 omanikke Sad

Sa vist ei ole ikka nii popp poiss, et kõik tahaksid oma autosid Sulle pildistada tuua.Unibrow

Aga proovi teistpidi: äkki keegi on nõus Sind oma auto juurde lubama, et saaksid vajalikud kohad üle pildistada...Eusa_angel
Tere

Minul SL 320 95 a. Hetkel pukkidel, Loodan paarinädala jooksul sõitma saada. Aga auto asub Pärnumaal. Tallinnasse pole plaanis liikuda. Kuid minu juures saab pildistada teda küll ja uurida!

Siim
(26-05-2016, 11:11 AM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Tere

Minul SL 320 95 a. Hetkel pukkidel, Loodan paarinädala jooksul sõitma saada. Aga auto asub Pärnumaal. Tallinnasse pole plaanis liikuda. Kuid minu juures saab pildistada teda küll ja uurida!

Siim
krt,käisin just Pärnus aga foorumisse sattusin alles täna,deem

(26-05-2016, 09:59 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(26-05-2016, 09:30 AM)arcar Kirjutas: [ -> ]tundub,et siin pole 129 omanikke Sad

Sa vist ei ole ikka nii popp poiss, et kõik tahaksid oma autosid Sulle pildistada tuua.Unibrow

Aga proovi teistpidi: äkki keegi on nõus Sind oma auto juurde lubama, et saaksid vajalikud kohad üle pildistada...Eusa_angel

olen ikka popp,uuri kuuglit Eusa_dance aga sellegipoolest ei taha keegi oma autot välja näidata ! kahjuks.
äkki keegi tahaks hoopis ise selle kokku lappimisega tegeleda ???? ma ei tahaks seda nii teha,et kulub tohutu aeg aga tolku mala ! kui keegi soovib tegeleda siis annaksin kontakti ! pilt mis avaneb kapoti all on kergelt öeldes puzzle
(09-06-2016, 06:53 PM)toots Kirjutas: [ -> ]Helista mulle ja tule vaata üle, kui soovid.
Asun Tallinnas.

SL320 97a.

Marko
5042399
56257157
Tänud,aga loobusin sellest ja andsin teate pulga juba üle Smile