Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W211 mõned mured
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.
Sai esimene Mercedes-Benz elus soetatud. Tekkis paar küsimust vigade kohta. Googeldasin aga ei leidnud tarku vastuseid. Vanadele kasutajatele ehk tüüpvead ja oskate/viitsite aidata enne kui näo täis sõimate Big Grin

1.Katuseluuk ei tööta. Pidi olema tüüpviga? Ees valgus ka ei tööta, taga töötab. Katuseluugimootori vahetus? Kerge vahetada, või soovitate kus vahetada? mitte esindust muidugi.

Ma isegi ei tea kus tehakse mersusi. Tean audi ja bemari töökodasi.

2.Raadio ja kliima display on tume. Õhtul nähtav, päeval suurt ei näe.
3.Taga piduritule error. Kas saab pirne vahetada? Peale tööd korra vaatasin pagassi, siis see katete teema et pirnidele ligi saada juba keeruline oli Big Grin

Muid vigu hetkel pole. Tulid küll veidi "lapse" küsimused aga ehk annate andeks.

2003a E320
Tervist
Minul aitas kunagi esiklaasi vahetus,kliima ja raadio öist ja päevast reziimi muutumises.
ju oli kunagi klaas kehvasti pandud,see andur on vihmasensori anduri juures.
Terv Maitz
(17-05-2016, 11:30 PM)randmaris Kirjutas: [ -> ]Tere.
Sai esimene Mercedes-Benz elus soetatud. Tekkis paar küsimust vigade kohta. Googeldasin aga ei leidnud tarku vastuseid.
...
Ma isegi ei tea kus tehakse mersusi. Tean audi ja bemari töökodasi.
...

Foorumiotsingut tasub ka pruukida.

Sellest leiab näituseks teema pädevatest remondikohtadest, kus saab Lesveni kontaktidWink

Enne luugimootori kallel minekut veendu, et KÕIK kaitsmed on reaalselt terved (ja mitte pesasse oksüdeerunud) ja juhtmed katkestuseta.

Tagapiduritule elustamine on teema elektroonikule (kui luuki minevad juhtmed just murdunud ole).
Viskab 3 errorit, kõik parempoolsed vead.
Esimene näitab, et tuli erroris ja järgmised kaks olid vist back up lightide kohta, kui õigesti mäletan.
Tuleb vahetada terve plaat, kuhu tehasest pirnid juba külge joodetud. On kahte erinevat varianti, LED ja hõõgniidiga pirnid. Led maksis kuskil 100€ kanti esinduses ja tavaline oli 50€ kandis.
Mul vist LED. On kellelgi pakkuda kasutatut?
Raadio kohta sain täna teada, et mul päeva reziim ei tööta. Vaja vahetada mingi karp vihmasensori kõrval. KUI selle vahetan, kas auto saab ise aru või on vaja arvutiga selgeks teha?