Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Uriseb kui vabalt veereb.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olen nüüd täiesti segaduses. TD l S123 sõites mingi jama sees . Seni kui vedu peal on autos vaikus. Lasen gaasi maha tekib eriline urin ja lööb vibra sisse:help:
Tagasild lapati ümber lokse ega kolkse pole.
Kas ka tagimised pooltelgede veovõllide kummimuhvid said vahetatud. Nende otstes on siuksed kummimuhvid, mille sees on tavoti või õli taoline asi, mis seda värgendust õlitab - neid nuute just.

Kui need kuival ja auto tagumine ots pole ka norm kõrgusel, siis vabajooksul hakkab asi neid nuute murdma ja hääl pole ilus. Enda 123 el oli samamoodi, kui selle kummimuhvi ära vahetasin ja sinna mingit määret ei pannud. Peale määrimist oli asi super
Järsku vahepukk või kardaanirist.Tasub üle vaadata ka tagasilla ja käigukasti flantsed,ega pole lõtku sisse tulnud.
Ma just eelmine nädal ellimineerisin oma kutsikal samad sümptomid vahetades välja kardaani vahepuki, laager oli lahkunud. kardaani loksutamisel ei tohiks mingit loksu olla.
strong Kirjutas:Ma just eelmine nädal ellimineerisin oma kutsikal samad sümptomid vahetades välja kardaani vahepuki, laager oli lahkunud. kardaani loksutamisel ei tohiks mingit loksu olla.
Vahetatud sai ka see . Egas siis midagi kui sild uuesti alt ära ja uuele ringileUZI
Indrek Kirjutas:Kas ka tagimised pooltelgede veovõllide kummimuhvid said vahetatud. Nende otstes on siuksed kummimuhvid, mille sees on tavoti või õli taoline asi, mis seda värgendust õlitab - neid nuute just.

Kui need kuival ja auto tagumine ots pole ka norm kõrgusel, siis vabajooksul hakkab asi neid nuute murdma ja hääl pole ilus. Enda 123 el oli samamoodi, kui selle kummimuhvi ära vahetasin ja sinna mingit määret ei pannud. Peale määrimist oli asi super

mis sa neist nuutidest ikka määrid, mina määriks pigem seal sees olevaid kuule.

Enivei püsikiirus liigendi teeb häält just siis, kui vedu taga on, vabajooksul on yldjuhul vait.