Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Soovix autot tuua
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Avastasin Prantsusmaal yhe masina mida soovixin Eestisse tuua. Kas mõni foorumikasutajaist tegeleb Prantsusmaalt autode toomisega või teab kedagi, kes tegeleb? Ja mitu raha selle eest kysitaxe?

Tänan!
Huvitav kas koolis enam ei õpetata korralikult kirjutamist?
ikka on soovix, saax, teex... Mina näiteks sellise kuulutuse kirjapildi peale küll ei vastaks!
[/align]Olemas inimesed kes korra nädalas prantsusmaal käivad ja ka autosid toovad . . . saab meibi kokkuleppele.
Janter Kirjutas:Huvitav kas koolis enam ei õpetata korralikult kirjutamist?
ikka on soovix, saax, teex...  Mina näiteks sellise kuulutuse kirjapildi peale küll ei vastaks!

No see on sinu probleem. Koolis õpetatakse küll korralikult kirjutama, aga mina kirjutan viimasel ajal nii kuna võimalik veidi kiiremini näiteks konspekt kirja panna. Tundub otstarbekam kah 2 tähe asemel 1-te kasutada. Aga kui see foorumi külastajaid häirib siis võin ka korralikult kirjutada.
Truck Kirjutas:[/align]Olemas inimesed kes korra nädalas prantsusmaal käivad ja ka autosid toovad . . . saab meibi kokkuleppele.

Et läbi teie saab ühendust nendega siis jah? Milliseks hind umbes võiks kujuneda? Või oleks otstarbekam seda telefoni teel arutada?