Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: diislile nivoo pump
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus siis selline, et kas w123 diiselmootorile on võimalik seda nivooamortide pumpa külge sokutada. Kodus mul on üks 230 bensukas ja sealt pealt saaks pumba ära küll võtta.

Nii kena oleks auto ülerahvastatuse puhul teha nägu et mu Mercedes-Benz ei karda ühtegi raskustUZI
Mu omal on küll küljes, sest universaale oli nii bensu kui diiselmootoriga.Iseasi kas vabrikust ilma tulnule on lihtne juurde panna.
Kas on äkki universaali omale pole eraldi klapikambrikaant tehtud, kuhu saaks pumba lihtsalt külge kruvida?:eureka:
Nojah, nukkvõlli ots võib ka ju erinev olla.Siis läheb jamaks natuke:flaming:
Pump kinnitus vist ikka plokikaane kanti ja nukkvõlliga ei tohiks mingit pistmist olla,ju ta ikka keti pealt ülekande saab.
124 oma läheb nukkvõlli otsa, mul millegi pärast selline tunne, et 123 oma ka. 124 on erinevus klapikambrikaane tihendis ainult.
Pump kinnitub plokikaane külge.Võrdle lihtsalt kahte mootorit ja näed kohe, kas on võimalik või ei.Ilma pumbata peaks siis seal mingi pime ees olema, kui ei siis uut kaant vaja.
[attachment=1669] [attachment=1670]
Selle bensuka pump, mis mul on tundus kuidagi väiksem ja rohkem nagu ühes tükis.