Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: aut. käigukast?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul läks aut. käigukast katki, ehk siis käigud ei tööta ainult esimene käik on alles.
kuskilt kuulsin et saab tellida mingeid remondi kopmlekte? kui auto on 1984 aasta, kas on see tõsi et saab reomndi komplekti tellida?
Ikka saab remontida, aga järgmine kord piisab ka ühest teemast - kaks liigset kustutasin sul ära
aga kas te pole sellega kursis et palju selline komplekt maksab ja kust seda ostab saab?
ma lihtsalt uus kasutaja, ja eriti ei tea foorumi reeglitest, ja kirjutasin mitmesse kohta ei teadnud kuhu kes vastab.
vabandustSmile
miha9999 Kirjutas:aga kas te pole sellega kursis et palju selline komplekt maksab ja kust seda ostab saab?
ma lihtsalt uus kasutaja, ja eriti ei tea foorumi reeglitest, ja kirjutasin mitmesse kohta ei teadnud kuhu kes vastab.
vabandustSmile

Kes vähegi kauem foorumit kasutanud on, see niikuinii vaatab ülalt "Uued postitused" ja sealt näeb kõik värske ära.

Aga mis maksab, noh seda ei saa niiviisi öelda, oleneb, mida sul vaja võib minna, aga kui tahad seest enamvähem kõik kuluasjad välja vahetada, siis alla 10 k ära unistagi
Rem. komplektina ei müüda, kõik erladi tuleb osta.
Vahetada tuleks kettad, pidurdusvööd, simmerid ja kõik tihendid.
4-5 k...
Selge. Kas see remont on isetehtav ka?
Aitäh.
Kui sa teha oskad, siis on kõik isetehtav... eks remondimees on kah inimene nagu sa isegi! Aga kui sul ei ole halli aimugi, siis on vast mõtekas lasta seda spetsialistil teha... st. muidugi kui sa tahad, et see kast ka kindlapeale tööle hakkaks.. ja ka töötaks.
Nojah. Aitäh siis sellise informatsiooni eest.