Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Rehvirõhuandur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Olemas w211, mis loeb ka rehvirõhku kui vastavad andurid olemas oleks, küsimus kas peavad olema special veljed või käib see andur kuhugi igale veljele?
vahet pole mis velg
Rehvirõhu andur on tavaliselt ventiiliga ühes tükis ja seda peax saama paigaldada praktiliselt igale veljele.
Mul tuli autoga kaasa originaal andur, hetkel kahjuks pilti pole kuid guugeldades koodi andis vastuseks rehvirõhu andur, lapik umbes 2x3cm 5-7mm paks, keskel auk, ma ei kujuta ette mis moodi see vebtiiliga peaks klappima
Selge tänud, jõudis lõpuks kohale kuidas töötab.
Kellelgi mingeid kogemusi kas neid kasutatuna leidub?
Ebays on kindlasti
Mercedes-Benz elektrikud teavad vast täpsemalt. Kuid autojaoks võõras andur ei hakka niisama tööle, tuleb autole tutvustada.
Võimalik, et mersul teisiti, kindel pole.
mul vedeleb 4 andureid garaazis kuskil
(06-04-2016, 09:06 AM)onu_siim Kirjutas: [ -> ]Kui andurid paigaldad, peab need STARiga ka sisse progema. Uuematel (166, 253 jms) pole seda enam teha vaja.

Kindel? Kogemust, praktilist, minul ei ole, kuid netiavaruse alusel, väidetavalt peaks ka ilmse selleta hakkama saama. Tegu küsimuse, mitte etteheitega.
Ostmisel (Ebayst) on vahe selles kas 433mhz v see teine sagedus. Üks neist oli EU oma, teine USA.

TPM do not start sending signals until they have been inflated to 3.2 bar

for the same model, new TPM are activated through the cluster.

Ignition ON
Scroll until display reads Tyre Pressure
press Cluster brightness and Reset
Display changes to Monitor Current Tyre Pressure"
Press + and -
you should then see "Tyre Pressure monitor activates display after driving for a few mins"
Switch off ignition.