Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: EW 210 2001 aasta käigu vahetamis probleem.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere olen igalt poolt otsinud juba abi kuid pole veel ikka aru saanud mis peaksin tegema!

Ütleme nii, siis et kui sõidan autoga siis ta vahepeal ei vaheta üldse käike "automaat"
Nagu täna, läksin sõitma ja vaatan et ta ei lükka käikku sisse kui pöörded on üle 2.3t-de! Tavaliselt mul paneb juba 2000 põõrde peal uue käigu sisse.
Proovsin ära Resetemist kuid se ei aitanud.

Tänud.
(02-04-2016, 10:05 PM)w0w Kirjutas: [ -> ]Tere olen igalt poolt otsinud juba abi kuid pole veel ikka aru saanud mis peaksin tegema!

Ütleme nii, siis et kui sõidan autoga siis ta vahepeal ei vaheta üldse käike "automaat"
Nagu täna, läksin sõitma ja vaatan et ta ei lükka käikku sisse kui pöörded on üle 2.3t-de! Tavaliselt mul paneb juba 2000 põõrde peal uue käigu sisse.
Proovsin ära Resetemist kuid se ei aitanud.

Tänud.

Õli tase normis?
Auto kastiga suhtleb?

Kui ise ei tönka, mine remonti.Eusa_angel
Õli pole vaatanud kuid kast töötas ennem jumala hästi! sõitsin mingi 100KM ja siis läksin koju ära ja pidin õhtul uuesti minema ja siis enam ei läinud teine käik sisse. ;( Ta nagu P pealt vttab maha ja suur jõnks käib ka läbi veel :/
(03-04-2016, 08:23 AM)w0w Kirjutas: [ -> ]Õli pole vaatanud kuid kast töötas ennem jumala hästi!
...

Eusa_doh

Sa loodad tõemeeli, et meie seltskonnas leidub keegi, kes pelgalt mõttejõul suudab Su auto korda teha?

Veendu õli olemasolus (varda pead mujalt leidma, kuna punnsilmal seda auto peal ei ole) ja piisavuses. Ega muud ise teha saagi: suvaline hiina junn ei loe punnsilma ja STARi ei ole iga nurga peal. Pädevaid Diagnostikuid on veel harvemas.Crybaby

Soome spetsid leiad kas sealsest ametlikust või alternatiivfoorumist mese.fi.