Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: OLEMAS
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
ostan kiirelt 300se veovõlli , asukoht võiks olla Tallinn.
saan tallinnas pakkuda
vaja teada poolasja pikkust ja sisemise flantsi diameetrit
54566224
(28-03-2016, 06:18 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]saan tallinnas pakkuda
vaja teada poolasja pikkust ja sisemise flantsi diameetrit
54566224

Kurat... ei ole kuidagi võimalik seda praegu mööta , kuna auto saaremaal ja ise nädal aega tallinnas. On neid siis niipalju erinevaid?
Peaks vast suurem variant olema kuna 3.0 bens ja universaal.Minu arusaama kohaselt on 3-esetel diislitel ja bensukatel jämedamad ja sobivad ja ülejäänud väiksedmad. Vabandan kui väga võhiklikku juttu ajan.
mul kohapeal 12 erinevat tüüpi w 124 oma poolasju. millist tahad siis ? mootorite ja kastide jargi vahet pole . vahe ainult pikkuses ja sisemise plantsi diameetrist
(28-03-2016, 11:24 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]mul kohapeal 12 erinevat tüüpi w 124 oma poolasju. millist tahad siis ? mootorite ja kastide jargi vahet pole . vahe ainult pikkuses ja sisemise plantsi diameetrist

Sain teada sisemise flantsi diameetri 110mm. 25mm on võll jäme. Aga pikkust kahjuks ei edastatud kuna pole teist poolt võllist.
kas autos asd süsteem ka tundub on ?
Ei ole asd
kas poolasja pikkust sai teada ? nuudist nuudini
(30-03-2016, 06:45 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]kas poolasja pikkust sai teada ? nuudist nuudini

Eiole kahjuks kuna ei ole teist poolt poolasjast.
Kui mõõdad siis kindlasti suru telg kokku ka täiesti. Sealt tekib ka kohe päris korralik mööduvahe sisse.