Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: w124 5 käiguline manuaal kast. Lühikese võlliga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kast on kahemassilise hooratta oma
Kogu komplekt manuaaliks ümber tegemiseks 185 eur.
Võin vahetada 2.87/3.07 ASD differ, Facelift stanged, uue siduri ketta , normaalsete 16 velgede vastu.
Lihtsalt käigukast 100 eur.
Asub jõhvis "
Tel 56977520

(07-02-2016, 12:41 AM)124STD Kirjutas: [ -> ]Kast on ühemassilise hooratta oma ehk peaks siis olem lühikese võlliga.
Kui vaja siis saab osta ka kogu komplekti manuaaliks ümber tegemiseks.
Käigukast 100 eur.
Komlekti hind kokku leppel
Asub jõhvis
Tel 56977520

Võin ka vahetada Korraliku 3.0d automaadi diffri vastu.

Lühike võll, siis kahemassiline.
käigukast endiselt alles.
Kast on ikka alles. Kogu komplekt manuaaliks ümber tegemiseks 185 eur. Võin vahetada 2.87/3.07 ASD differ, Facelift stanged, uue siduri ketta , normaalsete 16 velgede vastu.
Kogu komplekt alles. Oodatud ka vahetus pakkumised.
mis korras kast on ja millised garantiid et ei unda ja ei viska käike välja ?
Mina mingit poole aastast garantiid ei anna aga kui peale alla panekut tuleb välja et minu müüdud asi ei toimi olen nõus selle tagasi võtma.

Käiku välja loopivat kasti müümine oleks juba täelik petmine. Ja seda et ta talvel undama ei hakka ei saa mina garanteerida, kuna see juba üle 20 aasta vana ja sadu tuhandeid km sõitnud kast. Mina ei ole sellega talvel sõitnud ja praegu on vähemasti õli sees.
Alles
saan pakkuda w211 elegance original valuvelgi koos suvekummidega 215/55r16 sinu kasti ,hooratta ja sidurikompketi eest.
eriti vajadust pole ,aga tagavaraks võtan
Komplekt ikka saadaval