Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W203 220cdi EGR
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere kõigile foorumlastele!

Mure nimelt selles,et EGR on õhtal omadega...
Mingi aeg läks masin avariireziimi. Võtsin EGR lahti ja tegin puhtaks. Samuti alguses jätsin EGR pistiku lahti. Masin toimis,lasi pöördesse minna,kiirendas ehk ühesõnaga tegi mida vaja oli. Aga jäin mõtlema et kas on ehk võimalik EGR üldse välja progeda/petta/kustutada vms. Sest minu silmis asi rohkem moe jaoks. Ja iga 200.000 tagant umbes seda vahetada ei näe pointi.

Ehk suure ringi küsimus...oskab keegi mind juhatada kuhugi,kes EGR olematuks muudab ka ECUle?

Ette tänades,
Raul
Tere,

Jah on küll võimalik välja progeda ajust. Selleks vaja mulle ajust dump lugeda.


(27-12-2015, 09:26 PM)znxe Kirjutas: [ -> ]Tere kõigile foorumlastele!

Mure nimelt selles,et EGR on õhtal omadega...
Mingi aeg läks masin avariireziimi. Võtsin EGR lahti ja tegin puhtaks. Samuti alguses jätsin EGR pistiku lahti. Masin toimis,lasi pöördesse minna,kiirendas ehk ühesõnaga tegi mida vaja oli. Aga jäin mõtlema et kas on ehk võimalik EGR üldse välja progeda/petta/kustutada vms. Sest minu silmis asi rohkem moe jaoks. Ja iga 200.000 tagant umbes seda vahetada ei näe pointi.

Ehk suure ringi küsimus...oskab keegi mind juhatada kuhugi,kes EGR olematuks muudab ka ECUle?

Ette tänades,
Raul