Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W201 190E Roolivõimu loks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tahaks sõita nii et ei peaks rooli vasakule ja paremale keerama koguse aeg (sirgel teelõigul). Kui selle viga arvata siis on roolivõimus ja seda kuuekandilist polti mida tuleb keerata aga kummale poole (sisse või välja). Kas alt poolt saab ka selle poldile ligi või on see sama keeruline lähenemine nagu ülevalt poolt kui sisselaskekollektor on küljes.
kuidas käib roolivõimu loksu vähendamise kontroll (töötava mootoriga või mitte).
Kuuskant polti tuleb välja keerata, poole ringi kaupa peaks keerama, siis proovima sõita. See ikka roolikarp mida peale keeratakse, rooli võimendi on mootori küljes. Roolikarpi ei tohi väga palju peale keerata, muidu hakkab keerates pooma.
(12-12-2015, 11:30 AM)124STD Kirjutas: [ -> ]Kuuskant polti tuleb välja keerata, poole ringi kaupa peaks keerama, siis proovima sõita. See ikka roolikarp mida peale keeratakse, rooli võimendi on mootori küljes. Roolikarpi ei tohi väga palju peale keerata, muidu hakkab keerates pooma.
Hea et ikka küsisin, ma oleks poldi sisse keeranud.
aga ligipääs selle poldile ja mutile. ei taha nii väga ülevalt lammutama hakkata.

Ma tänan vastuse eest.
Ligipääsu kohta ei oska öelda ma olen seda ainult 124-jal teinud. Aga usun et seda peaks saama kül niimodi keerata et ei pea midagi lammutama.
Khm, enne suure hurraaga roolikarpi regullima minnes v6iks elementaarsed asjad k6igepealt üle kontrollida. Näituseks liigendid...
(12-12-2015, 12:25 PM)124STD Kirjutas: [ -> ]Ligipääsu kohta ei oska öelda ma olen seda ainult 124-jal teinud. Aga usun et seda peaks saama kül niimodi keerata et ei pea midagi lammutama.

Tegin ära aga ligi saab ainult ülevalt ja tuli sisselaskekollektor ära võtta. Jama see on aga kui vaja teha siis pole midagi parata.
Palju peale keerasid? Said paremaks?
Onu_siimul õige jutt!
(12-12-2015, 03:49 PM)124STD Kirjutas: [ -> ]Palju peale keerasid? Said paremaks?

Nagu soovitus oli pooleringi jagu aga nats palju. Paremaks sellest et ei kaldu teel kõrvale aga keeramine võiks vabam olla. Harjunud kergema liigutusega.
Ei tea millal mul see tüdimus peale tuleb ja uuesti lahti võtta ja keerata veerand tiiru tagasi. Siis peaks täitsa sobima.
Praegu on soojemad ilmad siis saab garaazis teha ja eks homme on see päev mis kuulub mulle auto silitamiseks jälle.
(12-12-2015, 06:28 PM)rayaju Kirjutas: [ -> ]
(12-12-2015, 03:49 PM)124STD Kirjutas: [ -> ]Palju peale keerasid? Said paremaks?

Nagu soovitus oli pooleringi jagu aga nats palju. Paremaks sellest et ei kaldu teel kõrvale aga keeramine võiks vabam olla. Harjunud kergema liigutusega.
Ei tea millal mul see tüdimus peale tuleb ja uuesti lahti võtta ja keerata veerand tiiru tagasi. Siis peaks täitsa sobima.
Praegu on soojemad ilmad siis saab garaazis teha ja eks homme on see päev mis kuulub mulle auto silitamiseks jälle.

Kuna see liigutus vajas tegemist siis ka tegin aga seekord üritasin altpoolt läheneda kuna mutter ei olnud nii tugevalt kinni kui enne. Veerand tiiru tagasi keerates sellest täitsa piisas.