Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Otsin multikaid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Igasuguseid siis, mis pisemale rahvale mokkamööda oleks. Ice aged lähevad ka endale peale. Kõike siis võiksite pakkuda.

Jään ootama
Mul on välja pakkuda Krokodill Gena esimene multikas, 130MB umbes. Väga armas, orig. keeles... Lapsi teadupärast keelebarjäär ei takista, neid köidavad liikuvad pildid ju.
Üht-teist on, aga mismoodi ma sulle neid pakun.
Järelkasv sul?(:
peer-to-peer asjad abiks, sealt leiad kõik ülesse, mida vaja. Ja muideks, kui poest tahab keegi filme, eriti multifilme, siis soovitan minna Rocca al Mare/Õismäele kus Arctic Club on, selle taga on kohe üks maja, kus oli vanasti Peoleo restoran ja Cartiini teksapood, seal all on Filmipood, meeletult hea ja lai valik...
V126 Kirjutas:Üht-teist on, aga mismoodi ma sulle neid pakun.

Kas sul plaadil, või kettal?
minu oma vaatab netist, lastekas.ee vizt. seal peab vahel midagi ise ka klickima.
Indrek Kirjutas:
V126 Kirjutas:Üht-teist on, aga mismoodi ma sulle neid pakun.

Kas sul plaadil, või kettal?

Kettal.
V126 Kirjutas:Kettal.


Sul kirjutamise võimalus on, kui plaadid tooks
Kuidagi ikka saab, ainult ma Tartu kandis elan ju.
V126 Kirjutas:Kuidagi ikka saab, ainult ma Tartu kandis elan ju.


No kiiret pole, kyll ma sinna kanti ka satun, teine võimalus muidugi eesti post
peab just multikas olema, mul onu reemuse jutte 2cd arvutis.
Reemust kuulaks meelsamini isegi.
Olemas :
Nu Pogodi 16 osa - 702 MB
Jääaeg 2 - Suur sula : inglise keeles + sub.(kinost, heli kehv) - 704 MB
Jääaeg 2 - Suur sula : eesti keeles (heli vaikne) - 893 MB
Markko Kirjutas:peab just multikas olema, mul onu reemuse jutte 2cd arvutis.
Kas originaal tekst või ise loed teksti(kas ikka ilmekalt loed)?Äkki orgunnid mulle need jutud?Palun,need ju kuradima naljakad lood!
kõik asterix id loeb tõnu aav, jääaeg 1-2, lote jne igast mudu veel -kõik ketastel. kõik originaalid osad mingi kaitse teemaga - kui tahad ymber viksida siis ....... jne
mingid asjad ka vhs aa minu aparaat ei taha neid kirjutada - miski kaitse pial
Mul peaks kah need Nu Pogodi'd olemas olema... 1 plaat, tõenäoliselt sama, mis Heinaril.
CONPO Kirjutas:Mul multikaid kõvakettal 20 ringis.Huvi korral võin need kirjutada plaatidele.
Oskad äkki ka pealkirju loetleda,siis teab tahta.
Lõoke Kirjutas:
Markko Kirjutas:peab just multikas olema, mul onu reemuse jutte 2cd arvutis.
Kas originaal tekst või ise loed teksti(kas ikka ilmekalt loed)?Äkki orgunnid mulle need jutud?Palun,need ju kuradima naljakad lood!
krt jöudsin rapidist juba maha vötta selle lingi aga ma usun, et Indrek saab ka sind nüüd aidata Smile) vöi kui vaja siis upitan uuesti aga täna ei jöua enam.
Indrek Kirjutas:
V126 Kirjutas:Kuidagi ikka saab, ainult ma Tartu kandis elan ju.


No kiiret pole, kyll ma sinna kanti ka satun, teine võimalus muidugi eesti post

Nojah, oleneb palju sa neid tahad, kavalam vast oma ketas kaasa võtta.
Kui Tom & Jerry kõlbab siis terve DVD on neid täis Smile
Lehti: 1 2