Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: Ülikvaliteetsed mandariinid ajavahemikus 1.12-23.12
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
HQ-Mandariinid pakub mersuklubilistele võimalust osta keskmisest paremaid mandariine.

Ettevõtmisest natukene lähemalt:

Mis on HQ-Mandariinid?
HQ-Mandariinid ehk Hiqh Quality Mandariinid tegeleb jõulukuul mandariinide müügiga ning toob need ka kliendile soovitud kohta kätte. Müügil on ainult parima kvaliteediga viljad, mis toodud kliendini otse Hispaania kuuma päikese alt.

Miks peaks ostma mandariinid meilt, kui poes saab valida seda, mida ise soovid?
Eks põhjuseid on mitu. Ennekõike kvaliteet. Garanteerime, et saate seda, mida lubasime. Viljad vastavad 1xx suurusele ehk on läbimõõduga 67-78mm. Praegustel mandariinidel on koor lahtine, siiani testitud toodetel puuduvad seemned, seejuures on viljad magusad ning mahlased.
Teiseks kindlasti mugavus. Klient ei pea sorteerima mädade viljade hulgast omale korralikke mandariine, me toome teile kasti, kus viljade kvaliteet on ühtlane ning loomulikult üle keskmise hea.

Mis selline lõbu kõik maksab?
Miinimum kogus on 1 kast, kus on keskeltläbi 9,8-10,2kg mandariine. Seega on keskmiseks võetud, et kastis on ei rohkem ega vähem, kui 10kg. Ning selline kast maksab 15€ koos transpordiga.

Kas see tähendab, et nii Tallinnas kui Võrus on kasti hind sama?
Tegevuspiirkond on siiski Tallinn ja Rapla, kuid alati on võimalik leida erinevaid võimalusi ka teiste linnade elanikele. Suuremate koguste puhul toome ka mandariinid Võrru, Kuressaarde või Narva, pole vahet kus kliendid elavad. Suurem kogus on alates 25 kasti. Pange tuttavate, sõprade, töökaaslaste ja sugulaste peale tellimus kokku ning saategi mandariinid lubatud hinnaga kätte.

Kas mandariine on võimalik osta ka arve/tšekiga?
Jah, pakume ettevõtetele võimalust osta mandariine tšekiga. Ehk et kui soovite oma firma jõulupeo lauale panna ka mõnedkümned kilod vitamiine, siis see võimalus on täiesti olemas. Väljastame teile tšeki, sellisel juhul on hind 15€, mis sisaldab ka käibemaksu.

Mis saab siis, kui kauba kvaliteet ei vasta ootustele?
Sellisel juhul on mõistlik meiega alati ühendust võtta. Võib juhtuda, kus tõesti on kauba hulgas ebanormaalselt palju riknenud mandariine. Üldiselt peetakse normaalseks, kui riknenud toodete hulk 10kg kasti peale on vähem, kui 5 vilja. Pretensioonide korral võtta meiega ühendust, leiame alati parima lahenduse.

Kuidas esitada tellimust?
Tellimuse esitamine on lihtsamast lihtsam.
Kirjutada võib Facebooki postkasti, saata e-kirja aadressil peeter.valkfalk@gmail.com või helistada telefoninumbril +372 5555 6968.

Täpsemalt vaata ise:
https://www.facebook.com/HQMandariinid

Mersuklubile omaselt toimetatakse tooted teieni ainukese akspeteeritava automargiga maailmas, milleks on Mercedes-Benz.Icon_razz
panen kõrva taha !
Kuna Facebooki jõud on meeletu, siis poole nädalaga on 1200 kastile leitud reaalsed ostjad (suurkliendid)
Kahjuks olid kogused sellel aastal piiratud ning ma poleks uskunud, et nii kiirelt kauba suudan realiseerida. Seetõttu ei suudagi üksiküritajatele sellel aastal pakkuda.
Loodan järgmisel aastal suurematele kogustele ning ka mersuklubiliste suu magusaks teha.
Teema võib jääda rippuma, et järgmisel aastal oleks hea samast kohast jätkata. Icon_razz