Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: [ew210]. MB e 200 Cdi Classic automaat 2001 aasta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Mul tekkis probleem autoga nimelt, laupäeva hommikul proovisin auto toole panna kuid ei läinud Sad lasin aku tühjaks ära.
No siis andsime teise autoga krokitillidega voolu ja siis lasin autol pikalt tühjalt ketrama kuni laks käima. No siis sõitsin ringi ja proovisin hiljem uuesti toole panna ( sooja mootoriga) siis laks kohe.

1) kas võib olla eelsüüteküünala boxsi viga? ( armatuuris kollane tuli põleb)
(23-11-2015, 11:14 AM)w0w Kirjutas: [ -> ]Tere. Mul tekkis probleem autoga nimelt, laupäeva hommikul proovisin auto toole panna kuid ei läinud Sad lasin aku tühjaks ära.
No siis andsime teise autoga krokitillidega voolu ja siis lasin autol pikalt tühjalt ketrama kuni laks käima. No siis sõitsin ringi ja proovisin hiljem uuesti toole panna ( sooja mootoriga) siis laks kohe.

1) kas võib olla eelsüüteküünala boxsi viga? ( armatuuris kollane tuli põleb)

Nagu ma juba eelmises teemas vastasin, sul võib seal 100 muud viga ka olla. Kui sa loodad foorumi õpetuste kaudu ükshaaval kõiki asju testima hakata, oskamata ise elementaarset kontrolli teostada, siis kahjuks sa kaugele ei jõua.

Korras CDI mootor käivitub ka -5 kraadiga ilma, et eelsüüteküünlaid peaks kasutama. Aga kui sul juba pool milli ette keritud on, siis võib probleem tekkida küll. Kui eelsüütetuli jääb põlema armatuuris, siis seal mingi teema küll jah, aga see võib ka olla indikaatoriks ühe või enama küünla veaks, samuti ka eelsüüterelee probleemi tulemus.
No eelsüüteküünala tuli põleb mul juba viimased 2 kuud, vaatasin seda boxi seal on 1 pistik ära karsanud
(23-11-2015, 11:36 AM)w0w Kirjutas: [ -> ]No eelsüüteküünala tuli põleb mul juba viimased 2 kuud, vaatasin seda boxi seal on 1 pistik ära karsanud

See ongi põhjus, miks sul auto ei taha käima minna. Seepärast need igasugused tulukesed ongi mõeldud, et kui midagi pahasti on, siis läheb see põlema, nõudes kiiret reageerimist.

Kahjuks peame tõdema, et kiireks läheb alles siis, kui midagi küljest kukub, või enam käima ei lähe. Alusta selle vidina vahetusest ja alles siis saad edasi järgmisi probleeme lahendama hakata.