Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W202 C200 suunatuli jääb peale
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist, mure seisneb selles, et vasakpoolne suunatuli jääb peale (esimene, külgmine, tagumine), parempoolne töötab ilusti. Hakkas jama sellest kui võtsin puldist keskluku maha. Võtsin kaitsmeplokist keskluku kaitsme maha, kustus suunatuli ka, aga kui suunda näidata siis vasakpoolne töötab kiiresti, nagu oleks pirn läbi, aga ei ole. Kuidas ma seda asja parandada saaks? Ette tänud .
(04-11-2015, 09:29 AM)Sanzzo Kirjutas: [ -> ]Tervist, mure seisneb selles, et vasakpoolne suunatuli jääb peale (esimene, külgmine, tagumine), parempoolne töötab ilusti. Hakkas jama sellest kui võtsin puldist keskluku maha. Võtsin kaitsmeplokist keskluku kaitsme maha, kustus suunatuli ka, aga kui suunda näidata siis vasakpoolne töötab kiiresti, nagu oleks pirn läbi, aga ei ole. Kuidas ma seda asja parandada saaks? Ette tänud .

Kae üle signa paigalduse kvaliteet (juhtmeühendused) ja kontrolli, ega plokk uppunud pole.
Mul signa pole peal, seal on originaal kesklukk
(04-11-2015, 10:55 AM)Sanzzo Kirjutas: [ -> ]Mul signa pole peal, seal on originaal kesklukk

Auto ise ka millegi üle kurdab arvutile? Arvesta, et 202 laseb seeliku alla näperdama vaid selle, kel õiged riistad ja teadmised...Confused
Pole aega olnud vahepeal tegeleda asjaga, käisin diagnostis, sealt ei leitud midagi.. Sad üks hommik oanin keskluku kaitsme tagasi ja tegin puldist uksed lahti, nüüd ohutuled peal, lihtsalt põlevad mitte ei vilgu. Autodatat uskudes on keskluku relee kapoti all kaitsmebloki juures, seal kolm erinevat releed, vahetasin proovi mõttes kõik välja, ei mingit muutust.. Sad