Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 250D '86 mootor ei sure välja.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Probleem selline, et süütevõtmest ei saa mootorit välja suretada. Eelmine omanik on selleks otstarbeks miski lisalüliti tekitanud.
Kuidas oleks võimalik originaalseisukord taastada ?
See auto sureb välja vaakumi jõul...kuskil on vaakum klapp ja mul aastaid tagasi- 15 aastat ilmselt oli 124....200D ja oli sama jama. Siis avastasin et klappa oli terve aga voolik oli katki. Lihtne viga....saad ise hakkama.
mul omal oli jällegi see vaakumvoolik süüteluku juurest lahti
Kas kellelgi miskit skeemi pole e-kujul, kus oleks näha vaakumvoolikute kulgemine erinevate sõlmede vahel
Vaata pumba juurest, mis värvi voolikud on seal. Süüteluku (armatuuri alt) juurest otsid sama värvi voolikuid.
Minu meelest on mõlemad voolikud musta värvi.Aga süütelukul on küljepeal pisike jubin mille külge need voolikud lähevad ja seda jubinat juhib lukus sees plastmasist ümar seib. Viga võib ka olla sellas jubinas või seibis.
proovi teha nii,et võta see süüteluku juures olev klapp ära see on kahe kruviga,jäta voolikud külge ja proovi kas läheb käima kui ei siis on viga ilmselt süütelukus.:eureka: