Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: S500 (2006) ratta turvapoldi avaja kadunud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi teab, kust (välja arvatud esindus) saaks kiirelt seda jublakat osta, mis käib nende eripoltide otsa, et nad lahti saaks keerata? Ma ei oska seda isegi küsida, sest ei tea, kuidas seda nimetatakse.
Ilma selleta ma ei saa rattaid (velgi) vahetada.
(22-09-2015, 03:44 PM)SGM Kirjutas: [ -> ]Kas keegi teab, kust (välja arvatud esindus) saaks kiirelt seda jublakat osta, mis käib nende eripoltide otsa, et nad lahti saaks keerata? Ma ei oska seda isegi küsida, sest ei tea, kuidas seda nimetatakse.
Ilma selleta ma ei saa rattaid (velgi) vahetada.

Suuremad rehvitöökojad omavad mingit hulka võtmeid ja oskavad neid ka pruukida. Vaevalt selle essi all nüüd DMB eripoldid on, ju miskit levinumat. Astu läbi Vianorist vms asjalikumast ja lase neil läheneda. Haal juhul saad kohe ka vajaliku vidina soetada.
(22-09-2015, 03:44 PM)SGM Kirjutas: [ -> ]Kas keegi teab, kust (välja arvatud esindus) saaks kiirelt seda jublakat osta, mis käib nende eripoltide otsa, et nad lahti saaks keerata? Ma ei oska seda isegi küsida, sest ei tea, kuidas seda nimetatakse.
Ilma selleta ma ei saa rattaid (velgi) vahetada.

Kas on originaal turvapoldid, komplekti koodi järgi saab uue padruni tellida. Ei olnud väga kallis.

Ma soovitaks ikka Silberautosse pöörduda, kui on originaal, neil vist originaalidele komplekt padruneid olemas. Minu autol vähemalt keerati hetkega poldid lahti.
(22-09-2015, 07:18 PM)onu_siim Kirjutas: [ -> ]Ma EELDAN, et Järvevana Silber on piisavalt viisakalt varustatud tööriistadega. Sest sellisel juhul peaks neil olema ka kaks kohvrikest erinevate originaal turvapoldipadrunitega.

Riistad on neil kindlasti head. Aga motivatsiooniga lahendada mure kliendile valutult näikse probleeme olema... Ning teadmata päritolu turvapoldiga vana essiront (Silberi jaoks on 2006 ikka räme räim, kuna garantii enam ei kehti) tähendab teaedmata ulatusega probleeme...

Küsida muidugi tasub, on fifti-siksti võimalus, et abi jalutab koos küsijaga uksest auto juurde ja veerand tunniga on probleem lahendet.
Võsa silberivaenulikkus jälle platsis. Seal on kohapeal olemas originaal turvapoltide adapterid ning lisaks saad kohe omale sealt ka uue tellida. Ca 30 kulli.