Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: W124 bensiinipump 1987a
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kui kellelgi vedeleb mõni kasutatud enam-vähem seisukorras, oleks hea, kiiresti oleks vaja. Võib häält/pininat teha, pea asi, et ei lekiks kusagilt.
Kindlasti sobivad 260E ja 300E pumbad (M103 mootori pumbad)

Surve peaks olema 4-5 bar ja tootlikkus min 110-130 L/H

Pildi pealt on umbes näha ka, milline on:

[Pilt: 78325-aaaa.JPG]

[Pilt: 52537-bbbbb.JPG]

Kontakt: PS või 56 48 kuus kuus 77

Sobib nii Võru kui Tartu piirkond või ka saatmine smartpostiga
soovitan uut osta ! endal oli käes rohkem kui 5 tk kasutatuid ja igal oli mingi jama .
Mina ostsin just Tartu Forssist oma E260le Audi pumba.Letis oli 54 sain 35 euriga ja on täpselt samasugune.Küsi sealt 2,3 mootoriga Audile näiteks KE pritsega.Neil on tootlikus 130 minutis ja rõhk oli vist 5.Tartus polnud Mercedes-Benz oma üheski poes ja see läks alla probleemideta.
Minu W124 300E on kaks pumpa all. Boschi kood peaks olema 0580254911. See maksab muidugi palju.
Võimalik, et sobib ka Audile mõeldud Meat-Doria pump koodiga 76077, see on ilmselt seesama, mille ostis urbaan Tartust.
(08-09-2015, 01:12 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]soovitan uut osta ! endal oli käes rohkem kui 5 tk kasutatuid ja igal oli mingi jama .

Toetan: KE-Jet vajab kõrget rõhku ja kasutatud pumbaga on suur tõenäosus asja mitte korda saada.

Sõltuvalt lekke asukohast ja pumba valmistajast on võimalik mõningane remont, näiteks käib Pierburgi pumbal väljuv stuts küljest ja nii saab oksüdeerunud tihenduspinda praavitada.

Tuletan veel meelde, et pump ise rõhku ei reguleeri, selleks on teised vahendid. Pump suudab rõhku tekitada siis, kui tootlikkus ületab tarbimise. Ning tarbimine on automootoril tegelikult väike (kuni paarkümmend liitrit tunnis). Mistap ei tasu vasturõhuta tootlikkuse numbrit väga tõsiselt võtta. Pumbale lubatud maksimaalset töörõhku aga küll - kui pump on ikka arvestatud 3 bar peale ja see ühendada 5,7 bar süsteemi, ei pruugi tugevusvaru olla piisav...
Mul olemas suht värsked pumbad, 2tki.
(04-01-2016, 05:04 PM)berg Kirjutas: [ -> ]Mul olemas suht värsked pumbad, 2tki.

paku ühte mulle, seda mis 95a 320-le sobib

5yx88969