Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w211 veojõukontrolli mahavõtmine ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

2002 aasta 320 e klassil (165kw bens automaat) ei saa veojõukontrolli täiesti maha.
ESP off nupp paneb oranzi kolmnurga armatuuris põlema küll kuid ikka hakkab vilgutama kui külje ette võtab.
youtube videod läbi vaadatud ja see 3x reseti vajutamine mul salamenüüd välja ei too miskipärast.

Kes teab mida teha?
Ma pole küll oma väites kindel, kas Sinu masin samuti toimib. Minu kurbikul W- 210, kui ESP tule sisse lülitan (s.t veojõu kontrolli välja) ja armatuuris kollane ohukolmnurk sütttib, hakkab samuti stabiilse veojõu kadudes kolmnurk vikuma aga rattaid ta seejuures ei pidurda. Lihtsalt näitab, et stabiilsus kadunud.

Lihtne kontrollida kuskil lahtise kruusaga teel kui veidigi rohkem vajutada, kas on erinevust!
Sprinteril oli sama moodi. Kui võtsid maha, sai otse lasta kasvõi rehvid puru. Aga nii kui pöörasid, lükkas peale tagasi. See vist siiski mõeldud, et saad välja lülitada kui kinni jääd ja vaja rohkem kraapida.
S klassil 2000a saan sõita isegi asfaldil külg ees, vilgub aga läheb. Ei saa aru, et midagi takistaks isegi.
googleda w211 dyno mode