Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Smart Services
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!Kas keegi on selles firmas midagi parandada lasknud?
Ise tahaks lasta parandada ukse polstrit,aga ei tea kvaliteeti.
Olen käinud kohapeal näinud kuidas teevad ja härra seletas lahkelt kogu tehnoloogia ära. Kvaliteet tundus väga hea olema .
Olen käinud kokku erineva 5 autoa ja kõigil on olnud erinevat värvi ja erineva kavliteedi ja nahaga sisu, lasknud teha keemilise, üldpuhastuse, naha puhastuse ja hoolduse....Auto oli ikka pärast nii puhas, et ülemõistuse....Ja olen ka mujal varem käinud...Ja nende töö on supper, 5+......võtavad asja hingega ja ei ole ennast täissöönud pakkudes seeläbi olematut kvaliteeti....mina soovitan soojalt....
Parandavad ja värvivad nahka (tehasetehnoloogia alusel, VIN järgi õige toon, IMO lubati 80% uue nahaga võrreldes kulumistaset) ja olen näinud ja ka käega katsunud parandatud polstreid - väga tasemel töö....
Millest peab muidugi aru saama, et kui nahk on oma elu ikka täielikult ära elanud ja kortusu, kuivanud pragusid ja auke täis, siis ei tasu sealt abi loota....Siis vaja sadulseppa....

Ja tuletan meelde, kes autost ja sisut hoolib, siis iga 3 kuu tagant tahab nahk süvapuhastust ja hooldust, et püsiks pehme ja veatuna...ise olen seda järgida üritanud...
PS:Isegi viimases Naistelehes kirjutas nendest...(: