Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W211 Audio 20 CD telefon
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, autoks MB E280 W211 '06.

Autos on makiks originaal Audio 20 CD, millel on peal telefoni nupud, aga autol oma sisseehitatud telefoni ei ole.

Küsimus oleks selline, et kas nende nuppude kasutamiseks peab kindlasti originaal telefon autos olema? Seda näiteks bluetooth abil enda isikliku telefoniga ka saab ühendada? Proovisin, aga niisama telefon küll autot üles ei leia, kas peab midagi kuskilt sisse lülitama?

Olen näinud, et vanema kerega E klassil on mobiiltelefon ühendatud auto originaal raadioga.

Tänades,
Priit
Eile ole siis kellegil sellist autot? Või ei ole sellist makki kellegil, et oskaks mind aidata?
(24-06-2015, 09:02 PM)Priitv01 Kirjutas: [ -> ]Tere, autoks MB E280 W211 '06.

Autos on makiks originaal Audio 20 CD, millel on peal telefoni nupud, aga autol oma sisseehitatud telefoni ei ole.

Küsimus oleks selline, et kas nende nuppude kasutamiseks peab kindlasti originaal telefon autos olema? Seda näiteks bluetooth abil enda isikliku telefoniga ka saab ühendada? Proovisin, aga niisama telefon küll autot üles ei leia, kas peab midagi kuskilt sisse lülitama?

Olen näinud, et vanema kerega E klassil on mobiiltelefon ühendatud auto originaal raadioga.

Tänades,
Priit

Käetoes bluetooth mooduli kohta ei ole?
Kindel, et sul on telefoni tugi üldse olemas? Kõigil 211 peaks olema nupud, aga teatud mudelitel on bluetoothi tugi reaalselt ka olemas.

Kiire netiotsing: Only the MY09 W211 with NTG2.5 based Audio 20 / Comand has fully bluetooth connectivity built into the headunit.

https://www.youtube.com/watch?v=aqyggszt5nY
Ei ole selles üldse kindel, lihtsalt arvasin, et selle aasta autol võiks ju juba selline asi olemas olla, kui makil ja roolil on telefoni nupud olemas.
Käetoes ei ole mul nähtaval ühtegi moodulit, nagu antud videos.

Mainin igaksjuhuks ära, et VIN koodi järgi varustuse nimekirjas ka midagi bluetoothi kohta kirjas ei ole.