Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: W126 Diiselmootoriga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist!

Kuna olen juba tükk aega olnud Mercedeste omanik, siis kunagi pole üle saanud isa W126st, mis on mulle kõige süd amelähedaseim sakslane. Nüüdseks on tekkinud soov ka endale soetada selline sõiduk. Hinnapiiri ma ette ei pane, kuna soov on siiski soetada heas korras kvaliteetsõiduk.

Kirjutan siis tingimused ka, mis suurendavad auto hinda minu jaoks:

- Heas korras kere
- Hooldusajalugu mingigi perioodini( nt auto toodud Eestisse 2009, kuid enne seda ajalugu olemas)
- Manuaalkast (kuigi omades kõiki Mercedeseid ATM kastidega, elukoha teeolude sunnil on turvalisem manuaaliga liigelda)
- Varustusetase (püsikad-konditsioneerid alati teretulnud)
- Heas korras veluursisu või hele nahksisu
- Mootor lekkevaba
- Veermik heas korras.

Kuigi tingimused on seatud väga kõrgetele standartidele, siis võin nentida fakti, et sellise auto eest maksaksin ma ka 2500-3500 €. Seepärast kellel mingidki tingimused on olemas antud autol, siis võite ka kirjutada mulle postkasti või hoopiski kirjutada siia alla Smile

Tervitades,

Maksim
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2013922
saad seda proektika osta ja ise diiselmootorit panna näiteks 3.0 tubo 108 kw automaatkastiga
Oleks ma vaid autolukksepp, siis ma oleks selle juba ära teostanud. Kahjuks asi jääb teadmiste taha, et enda tahtmine saavutada Sad