Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 esituled tuhmid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem selline, et esituled on jube tuhmid... Suvel nägi veel, nüüd lumesajus muutub asi juba ohtlikuks. Pirne vaadates ei märganud midagi, nemad töötavad ikka normaalselt... Klaasid ka tuledel mõradeta ja terved, kuid näha on, et tuli on seest tolmune. Siit küsimus: Kas ja kuidas saab tule lahti (st klaasi eest), et see aastatega kogunenud jama sealt ära saada. Aitäh.
imre16 Kirjutas:Probleem selline, et esituled on jube tuhmid... Suvel nägi veel, nüüd lumesajus muutub asi juba ohtlikuks. Pirne vaadates ei märganud midagi, nemad töötavad ikka normaalselt... Klaasid ka tuledel mõradeta ja terved, kuid näha on, et tuli on seest tolmune. Siit küsimus: Kas ja kuidas saab tule lahti (st klaasi eest), et see aastatega kogunenud jama sealt ära saada. Aitäh.

yleval ja all on sellised plastik aasad, mille saad kruvikaga lahti...siis eemaldad klaasi ettevaatlikult...tulealune liist tuleb ka lahti keerata tule kyljest.....ole ettevaatlik, et neid plastik aasasid ära ei lõhu....alumisi natuke keerulisem avada...aga need kujult samasugused nagu ylemised
Üks tule plastik aas on mul juba eelmise useri poolt ära lõhutud, katsun teist siis säästa. Aitäh!
Kui juhtub olema kuumaõhupuhur, lase kergelt üle siis ei murdu.
soovitan teha väike investeering ja osta tutikad tuled. ei maksa üle mõistuse palju ca 2500 eeku kokku 2tk. ise tegin selle liigutuse juba sügise hakul, kuna oli samuti näha, et õiget valgust sealt ei tule.
nüüd muretu sõit iga ilmaga :cool_rsvd:
võsakunn Kirjutas:soovitan teha väike investeering ja osta tutikad tuled. ei maksa üle mõistuse palju ca 2500 eeku kokku 2tk. ise tegin selle liigutuse juba sügise hakul, kuna oli samuti näha, et õiget valgust sealt ei tule.
nüüd muretu sõit iga ilmaga :cool_rsvd:

Umbes samale järeldusele jõudsin ma täna ise ka, kui tuled kokku tagasi panin Big Grin
võsakunn Kirjutas:soovitan teha väike investeering ja osta tutikad tuled. ei maksa üle mõistuse palju ca 2500 eeku kokku 2tk. ise tegin selle liigutuse juba sügise hakul, kuna oli samuti näha, et õiget valgust sealt ei tule.
nüüd muretu sõit iga ilmaga :cool_rsvd:

korralikud pirnid ajavad kah ehk asja ära, omal vahetasin ja asi muutus tunduvalt paremaks (investeering suurusjärk 350 eeku)-samas tuleklaasid tipptopp ja reflektorid tunduvad kah korralikud...:hump:
Mida neist xenon pirni komplektidest arvata mida võimalik sinna orig. tule korpusesse keerata??

Peaksid vist parema tulejõuga olema.

Aga samas olen kuulnud jutte et nende pirnide kuumus pidi reflektorid kiirelt õhtale viima???
Pirni vahetus mul ei päästa, reflektorid on ikka omadega lõppu jõudnud.
RE: W124 esituled tuhmid

Mida neist xenon pirni komplektidest arvata mida võimalik sinna orig. tule korpusesse keerata??

Peaksid vist parema tulejõuga olema.

Aga samas olen kuulnud jutte et nende pirnide kuumus pidi reflektorid kiirelt õhtale viima???

...kas nende Xenon komplektidega mingeid legaalsusprobleeme polnud?
Olen jah kuulnud midagi sellest aga seadusest ei leidnud otseselt midagi, seal suht keeruline otsing ka.
Kuigi usun, et kuni nad õieti näitavad siis ei ole ka ülevaatusel millegi pärast muretseda.

Aga endiselt on mu eelmine küsimus jõus...
MarekV Kirjutas:Mida neist xenon pirni komplektidest arvata mida võimalik sinna orig. tule korpusesse keerata??

Peaksid vist parema tulejõuga olema.

Aga samas olen kuulnud jutte et nende pirnide kuumus pidi reflektorid kiirelt õhtale viima???
xenon on xenon, nigu Mercedes-Benz on Mercedes-Benz. aga xenoni tootja peaks olema saksamaa. vältida tasub vene omasid ja hiinakad sellised vahepealsed.

"mitte peaks vist", vaid nigu öö ja päev. Wink

kuumus on hõõglambil suurem minuteada, kindel ei ole, kuna mõõtnud ei ole. xenoni eelis on veel voolutarbivus, xenon ainult 35W ja valgustugevus ikka mitu korda suurem. mul olid w124'l xenad mingi 2a ees ja yhtegi probleemi ei täheldand, välja arvatud vastusõitvad autod kes osad vilgutasid, aga no siis ei old igal autol xenad ees kah. Wink vilgutama kippusid vanade autode omanikud, kellel "tulesid ei olnud."