Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 Stabilisaatori kinnituste murdumine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist!

Nimelt selline jama, et esimesed stabika kinnitused murduvad järjest.
Pidavat olema tüüpviga kuna esivedrud ära vajunud või madaldus vedrud.

Sooviks teada kuidas teistel siinsetel liikmetel see probleem lahendatud, kes on oma sõiduki esiosa maapinnale ligemale toonud.
Kas nende paksus või kuju oleneb mudelist see tähendab, et suurematel mootoritel jämedamad?

[Pilt: 56346-20150506_192008.jpg]
Need murduvad ka ilma madaldamata, mul oli C klass kõrge nagu maastur ja ka oli üks pooleks. Osta tutikad siis kestavad, Silberis 20.- tk.
(07-05-2015, 07:52 PM)Cane Kirjutas: [ -> ]...
Pidavat olema tüüpviga kuna esivedrud ära vajunud või madaldus vedrud.
...

Just, tüüpviga. Kas sama kodanik ehk seletas ka seda, miks võrdselt madaladatud vedrudega autol stabikakinnitused peaks enam koormust saama?

Uued kestavad mõnda aega, kasutatud purunevad kiiremini. Mida sitemad teed ja äkilisem sõidustiil, seda kiiremini ikalduvad.Eusa_angel

Minu puhul lõhkus muidugi maastik. Kui ikka raske ninaga autoga sõita nii, et aeg-ajalt üks tagaratastest õhku tõuseb, siis peavad need lehest vidinad järele andma.
Netist tellisin hiljuti (eparts.ee). 6,5 EUR tk. Meyle. Hiinakad on veel odavamad.
Mul oli sama lugu. Läks vasakpoolne katki, keevitasin kinni, et saaks normaalselt sõita palgapäevini ja siis vahetasin need kinnitused ja kummid ära. Nüüd juba u 2 kuud kestavad. Summa oli mingi 20-25 euri.
Oli sama mure kunagi, vist w124jaga. Keegi foorumis käskis peale vahetamist keerata pukside külge kinni siis kui auto rattad sõiduasendis. Peale seda kestis ikka väga kaua.
Järgneval pildil on näha mis nurga all too kinnitus on. Ehk siis kere juurest paindunud taha poole ja stab.kinnituse juurest ette.
Uus tükk maksis 2.51+20% riigile, peab tõdema, et tegu on küll Toprani toodanguga, aga hetkel all on/oli meyle.

Kas mõni klubiline saaks äkki OPC vastava tüki pildi lisada, kui see peaks seal olema, ja originaal koodi.
Tänud

[Pilt: 46687-20150524_175111.jpg]

Ps. Pildipargis keerab pildid viltu millegi pärast