Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: OSTETUD. W126/W463 katuseluugi mehhanism
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervitus

Ostaks terve ja toimiva G-klassi katuseluugi mehhanismi (A1267803629).

Tallinn
Pakkumised PS.
Mul on 3 erinevat luugimehhanismi W126`le, kõik enamvähem samast aastakäigust, aga kõik on omajagu erinevad üksteisest.

Mõni pilt ehk abiks. Vaevalt kogu komplekti koodi kusagilt välja loeb.

Lihtsalt infoks. Ma enda omasid veel ei paku.
Huvitav.
EPC näitab, et osadel W126-l on teised osade koodid aga need kõik on ’vahetatud välja’ samadeks, mis W463-l. Aga kui kogu mehhanism täiega välja vahetada, siis ehk ei teki probleeme.

Mehhanism on olemas aga sees olevad alumiiniumisulamist kelgud on mitmeks tükiks ja midagi on üldse puudu. Kindlam oleks hankida kogu mehhanism kui hakata üksikuid vidinaid taga ajama.

Info teretulnud.
Ma otsin oma W126 luugid kusagilt üles, saan ise ka W463 omaga võrrelda.
Mul on nad muidugi C126 ehk kupee omad, aga seal vist ei tohiks vahet olla.

Mis aasta G sul on muidu?

Märtenil, kes USA autode lammutust peab, peaks olema 3-4 C126 seal juppeks, viimati käisin mõni kuu tagasi ja siis veel oli. Kui vaja, siis saan kontakti jagada.
Kõik G-klassi mudelid kasutavad sama luuki.
Otsin 1989. aasta 300GD lühikesele kerele.

Sõiduautodest palju ei tea ja ei osanud kahtlustada aga näib, et W126-l on tõesti kasutusel täiesti erinevad luugid. Vabandust.
Sobilikud G-le oleks siis mudelitelt 260 SE, 300 SE/SEL/SDL, 350 SD/SDL, 420 SE/SEL, 500 SE/SEL ja 560 SE/SEL.
Seega kupee luugiga pole midagi teha.
(14-04-2015, 10:31 PM)ed_ Kirjutas: [ -> ]Kõik G-klassi mudelid kasutavad sama luuki.
Otsin 1989. aasta 300GD lühikesele kerele.

Sõiduautodest palju ei tea ja ei osanud kahtlustada aga näib, et W126-l on tõesti kasutusel täiesti erinevad luugid. Vabandust.
Sobilikud G-le oleks siis mudelitelt 260 SE, 300 SE/SEL/SDL, 350 SD/SDL, 420 SE/SEL, 500 SE/SEL ja 560 SE/SEL.
Seega kupee luugiga pole midagi teha.

kuna enda G'l samuti luuk tuksis, siis olen juba uurinud....g klass kasutab vaid üht tüüpi luuki, mingi muu margiga see ei ühti. Minu omal veel tross puudu, nii et ei saa teada kah, kas midagi muud kah katki või mitte. Tundub et paremat võimalust pole, kui lõunanaabreid külastada...Eestist pole ma midagi siiani leidnud.