Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 2,2l,Diisel 70kw,1995a,käivitus propleemid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure siis selline et auto enam ei käivitu,eile oli kõik korras töötas. Hommikul panen auto käima, esimene käivitus luhtus läks korraks käima ja suri välja, teine käivitus jäi auto tööle ja sõitma hakkasin ja mõned meetrid liikunud suri auto välja ja enam käima ei lähe. kordub sama jama, läheb korraks käima ja sureb kohe välja. Tean autost nii palju et kunagi on tehase immo omaniku poolt maha võetud ja lasi peale panna uue signalisatsiooni, ise arvan et see jamama hakkanud.

Et kust võiks viga otsima hakkata, kaitsmed olen läbi käinud. või on ikka vana immo kuidagi asjaga seotud.

Loodan et saate mu murest aru ja sellest tekstist.

Tänud ette!!Eusa_angel
Immo, kütuse etteanne, õhulekked.

Vali endale jõukohane ja püüa kõrvaldada. Alati on võimalus ka lihtsalt juhtmeprobleemiks.
Juhtmestik korras, voolikuid ja mingeid lekkeid ei ole. Immo, vot seda nüüd ei tea kas jamab see või mitte.?? Eusa_wall
(17-02-2015, 10:27 PM)Hullm Kirjutas: [ -> ]Juhtmestik korras, voolikuid ja mingeid lekkeid ei ole. Immo, vot seda nüüd ei tea kas jamab see või mitte.?? Eusa_wall

Ja ilma arvutita teada ei saa ka.

Kas peegli küljes punane tuluke on? Kas see jääb plinkima?
Asi igatahes immo viga polnud kuna kui jama hakkas siis akud ma ei eemaldanud, laadisin aku täis ja panin tööle. Hetkel toimib ja ei teagi mis viga oliIcon_sad