Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kuskilt lekib.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Asi nimelt selles, et kütuse paagi tankimistoru poolne väliskülg on koguaeg diisliga koos ja sealt niriseb väga aeglaselt ja väga väikestes kogustes seda pagassi katte alla, nõme kui see disla seal haiseb...:boom:
Kust see kütus sinna saab, ma ei tea, võibolla on asi minus, aga minu silmad seal kuskil mingit leket ei tuvastanud. Teoreetiliselt peaks leke olema kuskil tankimistoru ja paagi ühendus koha lähedal, aga mida pole, on leke...  
Äkki keegi on sarnase probleemiga enne kokku puutunud ja oskab nõu anda kuidas seda leket leida ja seda likvideerida.
Autoks on 250d -89a, kütuse paak on tagaistme seljatoe taga püstiselt.
võimalik, et paagi anduri vahelt... kui paak on kolksu saanud, võib mõlk sees olla ja sealt kipub välja immitsema vabalt - likvideerisin endal sama mure silikooniga (mitte vahele, vaid anduri mutri peale).
Piisas sellest, kui paak kurguni täis võtta ja 2 päeva istuks justkui kummiliimi tuubi otsas...


Autoks on W124 sedaan, bensiin.

...a vb on auk kuskil?
Tanklast ära sõites püstolit paaki pole unustanud? See venitab tankimis ava loperguseks ja täis paagi korral hakkab korgivahelt immitsema.
Paak tundub täiesti korralik, samuti see toru ja kõik. Niikaua kuni see auto minu käes olnud on siis tanklast sellist minekut ei mäleta, et püstol kaasa oleks tulnud. Tegelikult oli üks auto eelmistest omanikest noor naine...:bash: niiet mine tea, aga ma eriti ei usu sellesse. P.S. naiste vastu pole mul midagi tegelt...
Samas kui peakski mingi lekke leidma, siis kuidas või millega seda lappida või parandada? Kunagi mul läsk ziksil bensupaak katki alt ja proovisin seda ajutiselt mingi bensiinijaamast ostetud spets möginaga lappida aga tegevuse kasutegur jäi nulli lähedale.

Kuhu see peenike voolik otsapidi jõuab, mis tankimistoru alt jookseb?

hanno100 Kirjutas:Paak tundub täiesti korralik, samuti see toru ja kõik. Niikaua kuni see auto minu käes olnud on siis tanklast sellist minekut ei mäleta, et püstol kaasa oleks tulnud. Tegelikult oli üks auto eelmistest omanikest noor naine...:bash: niiet mine tea, aga ma eriti ei usu sellesse. P.S. naiste vastu pole mul midagi tegelt...
Samas kui peakski mingi lekke leidma, siis kuidas või millega seda lappida või parandada? Kunagi mul läsk ziksil bensupaak katki alt ja proovisin seda ajutiselt mingi bensiinijaamast ostetud spets möginaga lappida aga tegevuse kasutegur jäi nulli lähedale.

Kuhu see peenike voolik otsapidi jõuab, mis tankimistoru alt jookseb?
see jookseb maha...