Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: AMG...?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi ütleks, mis on konkreetse velje mudeli nimetus?
Ei leia ka ET-d,kas ET võib olla E18(81/2J*17H2E18)?
Kahju,väga kahju!Confusedad:
Kui ma nüüd väga puusse ei pane siis need peaks olema Monoblock2 3-piece'ed (võimalik et 2 piece).

Edit: Nägin ebay.de's selliseid ja seal oli pandud ET17 ja kaldun siiski arvama et on ikka 3-piece'd.
Oskab keegi midagi täpset lisada või kinnitada eelnevat postitust(teist peaks ju enamus seda unepealt ütlema)
peaks olema vist ikka AMG Momoblock II two-piece
Tänud guru Rolz!
Mul on saksa keel 0,kas ebay-s need hinnad on ühe velje hinnad?Müüaksegi üksikult või tuleb hind korrutada 4-ga?
See on kogu müüdava komplekti hind kuid see on oksjon, ehk see ei ole lõpphind vaid hetke pakutud hind. Kui on juures - sofort kaufen - siis tähendab see reaalselt hinda ehk osta kohe hinda... Mul oli ka saxa keel null aga ebayga tegelnud ja nüüd täitsa koidab...
Veelkord tänud!
Lõoke, on need veljed sellised nagu rolz'i postitatud esimesel lingil või sellised nagu teistel linkidel. Esimesel lingil on 2piece'd ja ülejäänutel on 3pieced.

3.Tlg./3 Teilig/dreiteilig=kolme osalised

Mulle endale tunduvad need küll 3piece'd.

Edit: esimesed tundusid vähe teissugused aga tekstis on kirjas et need kah 3piece'd
Edit2: või ma olen millegist valesti aru saanud?
Kui juba jutuks läks siis lahkaks seda teemat veel:
Mille järgi 2 ja 3 osalisi eristada?
Miks 2 ja 3 osalised?(mina saaksin sellest veljest üle 70 osa)
Kas E18 võib olla siis "et" tähistus või on midagi muud?
Mis aastal(mõtlen konkreetset aasta arvu mitte draakoni,ahvi ega kuke aastat)need veljed välja ilmusid?
Ja äkki on kellegil nende velgede kohta veel midagi huvitavat öelda!
2 osalised veljed koosnevad kesmisest osast(mis kinnitub rattarummu kylge) ja võrust kuhu rehv peale käib. Omavahel on need kinnitatud nende poltidega mis võru ääristavad. 3 osalistel velgedel on kõik sama, aga võru koosneb kahest poolest.

Vaadake järgnevalt lehelt eelviimast pilti siis saate aru.

http://www.bbs.com/Technologie.154.0.html
Kui on see hermeetiku riba seal soones siis arvatavasti 3 osaline.