Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 manuaal käiguhoovastiku lõtk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem seisneb selles, et kui käik sees on, siis kang liigub ise sama palju nagu oleks vaba peal..
Sõites tekib tunne justkui oleks vana ikaruse roolis Big Grin
Mis täpselt kulunud on, kas annaks kuskilt peale pingutada või osta remontkomplekti ?
Auto alt vaadates käigukastist vasakul pool on kaks hooba, süsteem on sama nagu moskvichil, need puksid seal on läbi ja vajavad vahetamist. Forsis pidi müüdama, teine asi oleks ise treida.
Kang edasi tagasi liigub kui käik sees siis kulissi puksid läbi. Sinna hea plastist või pronksist uued treida. Aga nende vahetuseks pead kangi süsteemi auto küljest ära võtma. Kui käigukangi naha ülesse tõstad ja kangi loksutad on süüdlased juba näha ilmselt.
(08-12-2014, 08:38 PM)killer666 Kirjutas: [ -> ]Auto alt vaadates käigukastist vasakul pool on kaks hooba...
Tegelikult on isegi kolm hooba Unibrow
Enamasti ei tule põhi lõtk nendest hoobadest vaid ikkagi kulissi puksidest neid nimelt 2. Kulissi kätte saamiseks tuleb hoovad ka kangi alt lahti lasta kui pukside vahetuseks läheb. Ei tee paha ka hoova pukside vahetus kui on vajadust. Mul on need tavaliselt korralikud juhtunud olema.
Enamasti tõesti kuliss, aga olen näinud ka ära lagunenud hoova puksi. Tasub üle kontrollidaUnibrow
Kui auto on umbes 25a. vana võiks eeldada, et kõik on kulunud. Poest uued puksid ja korras.
Mul pakkuda shortshifter sulle Smile
Oskab keegi soovitada kust saaks 124-jale kulissi puksid osta?
Mb esindusest saab.