Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Jube õnnetus!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Täitsa #¤%&,oli seda jama nüüd vaja......:mad:
Elul pole enam mõtet....:burn:

[Pilt: 9dff9c6dc1b2.jpg]
Sügav kaastunne...
No mina ei tea kuidas edasi elada,lohutage vähemalt....
:lol: krt t2na on ju reede!:eureka:
Karl Kirjutas:No mina ei tea kuidas edasi elada,lohutage vähemalt....
Karl,ära põe selle PILSNERI pärast-see ei ole nagunii meeste jook!:thumbdown:
Liiga lahja jook reedese päeva kohta.
Lahja või mitte,õlu jääb õluks ja õlut rüvetada ei tohi!

Äkki see oli hoopis Jumala poolt saadetud näpuviibutus selle lõputu õlletarbimise kohta,ehk oleks aeg lõpetada pidev vedela leiva larpimine.......ütleb ju Tõstamaa vanasõnagi "Parem õudne lõpp kui lõputu õudus".

P.S. Tegelikult pole ma absoluutselt Pilsneri austaja,avasin just alekok premiumi,nämma.
Mind ehmatas see nii palju ,et unustasin õhtused õlled ostmata ...:pissed2:
Ermo Kirjutas:Mind ehmatas see nii palju ,et unustasin õhtused õlled ostmata ...:pissed2:

Siis mul vabseee hästi läinud,kapis ikka õlut on.
kes teist seda uut --stout tüüpi(loe tume õlu) elitaarset:lol: õlut on proovinud, mina igatahes langesin reklaami ohvriks...
SEE OLI KÕIGE JUBEDAM ÕLU MIS MA JOONUD OLEN, ma sundisin end n.ö. austusest õllede vastu pool pudelit seda ära jooma, ning seejärel sai selles minu esimene õlu mille ma kallasin lihtsal WC potist alla. tean et see oli pühaduseteotus aga ma ei hakka enda maitsemeeli selle õllega solvama.
Üks vana aasta õhtu jäätus viin sügavkülmas ära..see oli õnnetus...
Alles pool tunnikest enne aastavahetust sai pitsi tõsta..
Mingi Savenkovi firma viin oli, Ida-Virumaalt...
mul oli kunagi autos tagaistmel lumesadu, vot see oli pauk, kui nelipäkk ära jäätus ja lõhki läks :help:
mul mingi külmus üks viin kusagil 30mintiga kapis ära, aga see polnudgi hea viin!